NOWOŚĆ Rebelhorn Vandal 2

NOWOŚĆ Orteza barku Leatt Right
10
OPINIA Akumulatory Tuborg AGM
10
OPINIA Honda CB 500 1993-2003

NOWOŚĆ Rebelhorn Scandal 3 Damska

NOWOŚĆ Rebelhorn Scandal 3

NOWOŚĆ Rebelhorn Hiker 4
7
OPINIA IXON Flicker

NOWOŚĆ DAINESE Fulcrum 3 Gore-Tex

NOWOŚĆ DAINESE Freeland Gore-Tex Lady

NOWOŚĆ KENNY Racing D3O TITANIUM
Mamy już 25445 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Debiut Hondy CBR 250 RR coraz bliżej - w sieci pojawił się zwiastun

Wysłany 13 lipiec 2016 13:07 przez Komentarze: 0

Premiera CBR 250RR lub jej Europejskiej wersji z silnikiem 300/350RR coraz bliżej - za sprawą jednego z indyjskich dealerów Hondy w sieci pojawił się zwiastun nowego modelu.

Niestety nie ujawnia on jeszcze pełnej sylwetki motocykla, ale potwierdza że będziemy mieli do czynienia z bezkompromisową sportową maszyną - świadczą o tym chociażby hamulce marki Nissin z ABS, ostre linie nadwozia, dzielona kanapa czy zawieszenie typu upside-down. Motocykl wyposażony będzie w reflektory LEDowe oraz przypuszczalnie dwucylindwy silnik chłodzony cieczą o mocy zbliżonej do 40KM oraz momencie obrotowym 30Nm. 

Oto zapowiedź wideo, która wczoraj przeciekła do sieci w sposób mniej lub bardziej kontrolowany :)
















Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
Drzewo



Aktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe




Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida




Wybrane ofertyze sklepu



Dołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)