8
OPINIA FreedConn T-Max S
5
OPINIA Caberg Duke 2
1
OPINIA Shima EXO Vented
5
OPINIA Lazer Rafale
9
OPINIA Romet Soft Chopper 2 125 EFI
10
OPINIA HJC I90
1
OPINIA Oxford Scremer XA7
5
OPINIA Junak M12 Vintage
4
OPINIA Midland BTX2 Pro Twin
Mamy już 19231 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Yamaha R7 zadebiutuje w przyszłym tygodniu, ale do sieci już przeciekły zdjęcia!

Wysłany 16 maj 2021 20:05 przez Komentarze: 0


Na początku tego miesiąca Yamaha opublikowała film, który sugerował, że nadchodzi nowy motocykl z serii R. Chociaż w nagraniu nie ujawniono żadnych szczegółów dotyczących modelu, spekulacje szybko zasugerowały, że nadchodzącym modelem będzie bardzo oczekiwana Yamaha R7. 

Z teasera zaprezentowanego przez Yamahę wiemy, że motocykl zadebiutuje 18 maja 2021 roku. Wygląd nowej Yamahy R7 została jednak ujawniony dzięki wyciekowi zdjęć do internetu. Zdjęcia mówią nam, że nowa R7 jest następcą Yamahy R6. Mimo, że jest to nowy motocykl, ma sylwetkę bardzo podobną do R6. Być może, podobieństwo kończy się właśnie na tym. Więcej na ten temat będzie można powiedzieć, gdy zostanie ujawniona pełna specyfikacja Yamahy R7.Centralnie umieszczony reflektor typu projektor przypomina nową Yamahę MT-07. Po obu stronach reflektora znajdują się LED-owe diody doświetlające oraz coś, co wydaje się być wlotami powietrza. Owiewka jest aerodynamicznie zaprojektowana i została utrzymana w czystości, znajduje się na niej jedynie logo R7.

Jeśli chodzi o wyposażenie, widzimy, że Yamaha R7 będzie miała przednie widelce USD i tylne monoshock . Układ hamulcowy będzie składał się z podwójnych tarczy z przodu i pojedynczej z tyłu, czyli klasyka :) Motocykl prawdopodobnie zostanie wyposażony w pełni cyfrowy zestaw zegarów wraz z kluczowymi elektronicznymi systemami wspomagającymi kierowcę, takimi jak kontrola trakcji, tryby pracy, ABS i inne. Plotki mówią, że jeśli chodzi o silnik, to będzie on pochodną 689cc, silnika typu parallel-twin, który napędza nową MT-07, która generuje 73.4KM i 67Nm.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)