Forum moto-opinie.info
Ostatnie newsy
  Dołącz do nas na facebooku

Bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)

Piankowe zatyczki do uszu - nie działają?


09-22-2019, 21:52:19
Gość

Gość(Zibi)
Witajcie

Mam pewien problem - mam dość głośny kask i po 1,5 h jazdy zdarza się że zatyka mi uszy od hałasu. Postanowiłem spróbować stoperów piankowych do uszu - czytałem że to najlepsza metoda. Niestety nic nie pomogły i po godzinie jazdy czułem się jakbym jechał bez zatyczek? Miał ktoś taki problem - zatyczki Oxford piankowe. Mam wrażenie że nawet jest gorzej niż podczas jazdy bez zatyczek.

Lewa

09-23-2019, 07:19:23
Gość

Gość(Karol)
Na pewno źle je wkładasz do uszu. Musisz je zrolować w ręce aby były bardzo cieniutkie, potem do ucha i sobie rosną. Dopiero wtedy wkładasz pod kask.

09-23-2019, 10:53:47
Gość

Gość(Romek)
Tak jak kolega pisze - źle zakładasz. Też miałem ten problem, ale po bardzo mocnym zrolowaniu jeszcze wkręcam głębiej do kanału ucha i za moment wyciszenie jest bardzo dobre. Moim zdaniem nawet za bardzo - po godzinie jazdy słysząc tylko lekki szum i jakieś basowe dudnienie poczułem się dziwnie i musiałem wyrzucić te zatyczki w cholere. Polecam zatyczki Alpine specjalnie do motocykli - nie tłumią tak mocno, ale można jechać dłużej i nie ma tego "dziwnego" efektu.

09-23-2019, 14:01:03
Gość

Gość(Stiw)
Piankowe są niestety mało skuteczne. Kup Alpine race z czerwoną końcówką i będzie dobrze. Są wygodne, mają fajny aplikator i futerał i nie odbierają uszu jak np: 3d. PolecamDodaj odpowiedź

Szybka odpowiedź
Wysyłasz jako gość Dostępne opcje: LogowanieLogowanie RejestracjaRejestracja
Przepisz kod kod :  
Twój nick/nazwa wyświetlana

WiadomośćWięcej...