4
OPINIA HJC I90
4
OPINIA HJC I90

NOWOŚĆ Bogotto Chicago

NOWOŚĆ Alpinestars Supertech-R Vented

NOWOŚĆ Freedconn FX
9
OPINIA Honda ST 1100 Pan European (1990-2001)
9
OPINIA HONDA NC750X
9
OPINIA Honda ST 1100 Pan European (1990-2001)
9
OPINIA Kawasaki Z650 RS
9
OPINIA Kawasaki Z650 RS
9
OPINIA Kawasaki Z650 RS
Mamy już 21017 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

BMW pokaże nowe modele z rodziny R nine T, które będą zorientowane na poważny off-road

Wysłany 25 sierpień 2021 15:08 przez Komentarze: 0

Magazyn MCN News dotarł do ciekawych informacji - wynika z nich, iż BMW pracuje nad dwoma nowymi scramblerami inspirowanymi wczesnym modelem R80G/S. Skupiając się w nich na prawdziwych możliwościach off-roadowych -  motocykle te będą prawdopodobnie następcami R nine T Urban G/S i Scramblera, a ich konkurentem będą modele Triumph Scrambler 1200. 

Z przodu oba motocykle mają 21-calowe, szprychowane koła obute w terenowe opony Metzeler Karoo 3. Oba mają również zawieszenie o większym skoku z przodu i z tyłu. Dziennikarze MCN sugerują, że model Urban G/S będzie miał skok 250mm z przodu i z tyłu, podczas gdy Scrambler prawdopodobnie będzie bliżej do 220mm.Aby zapewnić jeszcze większą sprawność w terenie, G/S ma kolektory wydechowe schowane wysoko przy silniku, podczas gdy kolektor wydechowy jest upchany ciasno przy skrzyni biegów, aby zapewnić jak największy prześwit.

Oba motocykle mają również nowe siedzenia, przy czym model Urban G/S ma pojedynczą kanapę, która przypomina wczesne motocykle rajdowe BMW, które ścigały się w Dakarze. Są też inne miłe akcenty off-roadowe, w tym grube podnóżki i dźwignie, wysokie błotniki. 
W modelu Urban G/S , że BMW umieściło chłodnicę oleju nieco wyżej, aby nie przeszkadzały jej żadne latające kamienie z drogi.

Jeśli chodzi o elektronikę, spodziewamy się, że BMW pójdzie na całość i zamontuje zaawansowaną elektronikę z najnowszych modeli GS, jeśli chce on konkurować ze Scramblerem 1200 Triumpha.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)