NOWOŚĆ Richa Airstream 3

NOWOŚĆ SPYKE AIRMASTER LADY
8
OPINIA HJC RPHA 70
10
OPINIA Crash pady Azarel PRO

NOWOŚĆ IXON M-NJORD

NOWOŚĆ IXON STRIKER Lady

NOWOŚĆ IXON T-REX
5
OPINIA Schuberth C3 Pro
5
OPINIA Schuberth C3 Pro
1
OPINIA Dainese Motorshoe D1 D-WP
10
OPINIA BMW F800 GT
Mamy już 24560 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Hondy z rodziny CRF 1100 Africa Twin na 2022 rok będą zmodernizowane

Wysłany 28 sierpień 2021 15:08 przez Komentarze: 1


Zarówno Africa Twin, jak i Africa Twin Adventure Sports w roczniku modelowym 2022 otrzymają modernizacje, które podniosą ich codzienną funkcjonalność. CRF1100L Africa Twin jest teraz standardowo wyposażony w aluminiowy tylny bagażnik, a CRF1100L Africa Twin Adventure Sports oferuje kierowcy nową, niższą o 110 mm szybę z pięciostopniową regulacją położenia, która jednocześnie poprawia widoczność i nie zmniejsza ochrony przed warunkami atmosferycznymi.
 

Obie wersje przekładni DCT dla modeli Africa Twin i Africa Twin Adventure Sports zostały w roczniku 2022 udoskonalone pod względem ustawień, dla zapewnienia płynniejszego ruszania i startu na dwóch pierwszych biegach oraz jazdy z niewielką prędkością. Od momentu wprowadzenia systemu DCT w modelu VFR1200F w 2009 roku, Honda sprzedała w Europie ponad 200 000 motocykli wyposażonych w przekładnie dwusprzęgłowe, co świadczy o jego szerokim zainteresowaniu i doskonałym przyjęciu przez rynek.


 
Oba modele otrzymały nowe, efektowne malowanie i elementy graficzne, które uzupełniają modernizację rocznika modelowego 2022. Model CRF1100L Africa Twin Adventure Sports wyróżnia się nowym schematem malowania „Cracked Terrain”.


 
CRF1100L Africa Twin ma teraz nowe logo „Big Logo” i zmienioną kolorystykę, która obejmuje niedostępne wcześniej czarne, aluminiowe osłony boczne i rzucającą się w oczy, czerwoną tylną ramę pomocniczą.


Wojtek
Coś pięknego. Dali mniejszą szybę i wmówili ludziom że to ulepszenie. Powinniśmy się od nich uczyć


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)