Forum moto-opinie.info
Ostatnie newsy
  Dołącz do nas na facebooku

Bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)

Wyczyść swoją odzież motocyklową w Robertozon


06-30-2022, 13:33:27
Profil użytkownika

Robertozon
Wyślij PW
Przed sezonem / w trakcie sezonu / po sezonie - nigdy nie jest za późno aby wykonać serwis odzieży motocyklowej. Dlaczego jest to ważne?
Pot, kurz, bakterie, błoto, cząstki organiczne owadów itp. otulają Twoją odzież po przebytym sezonie. Dla własnej higieny oraz komfortu jazdy polecamy wykonanie pełnego serwisu przynajmniej raz w sezonie. Pakiet usług 5w1 w pełni pozwoli odświeżyć Twoją odzież motocyklową.W skład pakietu wchodzą następujące usługi:

Czyszczenie
Odbywa się ono ręcznie z największą starannością o szczegóły. Stosowane środki chemiczne są sprawdzone i nie wpływają na warstwę ochronną skóry, a brud zostaje skutecznie usunięty. Kilkuletnie doświadczenie sprawiło, że dokładnie wiemy jak powinno czyścić się każdy możliwy rodzaj skóry. Czyścimy także odzież tekstylną, obuwie, kaski oraz rękawice.

Jonizowanie
Nowość, którą pokochaliście! Nadawanie zapachu wnętrzu waszej odzieży za pomocą jonów srebra, pozwoli Wam cieszyć się pięknym zapachem i zablokuje rozwijanie się bakterii. Specjalnie dla Was wybraliśmy zapachy z gamy zapachów Diora i Armaniego. Musicie sprawdzić to sami!

Ozonowanie wnętrza odzieży
Pozbycie się wszystkich zapachów, grzybów, bakterii i wirusów. Środek odzieży również jest czyszczony i dezynfekowany parą pod ciśnieniem.


Konserwacja
Pomaga nawilżyć, zachować elastyczność i przedłużyć żywotność skóry. Nadaje również niewidzialna powłokę, która chroni przed kolejnymi zabrudzeniami oraz posiada filtr UV.

Serwis zamków
Stworzyliśmy niesamowity – innowacyjny produkt, który dzięki swoim właściwościom, nada zamkom płynny oraz lekki ruch i zapewni im dłuższą żywotność oraz komfort użytkowania. Produkt działa natychmiastowo oraz nadaje się do każdego rodzaju zamków


ZAPRASZAMY
508 135 568
www.robertozon.plDodaj odpowiedź

Szybka odpowiedź
Wysyłasz jako gość Dostępne opcje: LogowanieLogowanie RejestracjaRejestracja
Przepisz kod kod :  
Twój nick/nazwa wyświetlana

WiadomośćWięcej...