NOWOŚĆ Castrol Silicon Spray
9
OPINIA Lazer Paname
6
OPINIA Pirelli Scorpion Trail 2
9
OPINIA Rebelhorn Spark
4
OPINIA KTM 390 Adventure

NOWOŚĆ BMW K1600 B
10
OPINIA Suzuki GSX-S 1000 GT
5
OPINIA Shark Spartan RS
10
OPINIA Honda CRF 1100 L Africa Twin Adventure Sports

NOWOŚĆ BENELLI Leoncino 800 Trail 2023-

NOWOŚĆ GAERNE G-ROCKET
Mamy już 21807 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy
Get it on Google Play Moto-Opinie w App Store
Opinie
Pytania i dyskusje
Filmy
Testy i recenzje
Dodaj opinie


Motocyklowy FAQ - Pytania i dyskusjeZdjęcia przedmiotu

(Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

Ocena
użytkowników 
10.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE


Krótki opis produktu
Apliakcja Moto Opinie - Najbliższe plany
Gość
20
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Cześć wszystkim

Sezon można uznać za skończony. To z jednej strony zła wiadomość, ale z drugiej dobra, bo zima to idealny czas na rozbudowywanie aplikacji, która na wiosnę będzie znacznie bogatsza i przyjemniejsza w użytkowaniu :)

Oto rzeczy, które pojawią się już wkrótce. Zapraszam do dyskusji i propozycji tego co bvście chcieli :)

W pierwszej kolejności pojawią się takie funkcje jak

- Ulepszony wygląd osi czasu i nowe zdarzenia
- Możliwość obserwacji użytkownika(powiadomienie o tym jak doda post na swojej osi czasu)
- WIADOMOŚCI PRYWATNE
- Powiadomnienia PUSH na temat różnych zdarzeń - np. gdy ktoś napisze post w moduel JAZDY
- Mapa ciekawych będzie znacznie bogatsza w miejsca/noclegi. Wszystko to będzie połączone z nową wersją strony CIEKAWE MIEJSCA I TRASY MOTOCYKLOWE. Będzie można planować trasę i sprawdzać co jest ciekawego wokół naszej trasy :)

Odpowiedzi użytkowników
ARTUR R1100R
2
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

A można by było dodawać osoby do "znajomych" za potwierdzeniem tak/dodaj - nie/wyjdź. Albo przynajmniej usuwać te niekoniecznie chciane lub zaproszone przypadkowo (palec na ekranie może trafić we wszystko). Jeśli można usuwać teraz to chętnie dowiedziałbym się jak to wykonać. Pozdrawiam Artur.

drzewo
2
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Artur, dobrze że napisałeś - faktycznie można dodać taką opcje :) Na pewno dodam opcje usuwania ze znajomych już wkrótce. Dopisałem sobie do rzeczy do zrobienia 😁

Drzewo
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Na ten moment mamy takie nowości w aplikacji - Lepsza jakość miniaturek tras motocyklowych na stronie głównej :) - Filmy dodawane na Moto Opinie wyświetlają się na osi czasu portal. Żeby filmy wyświetlały się prawidłowo trzeba jeszcze zaktualizować samą aplikacje w Google Play. Podobna poprawka dla iOS już wkrótce :)

ARTUR R1100R
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Część Drzewo. Mam taki pomysł/pytanie: czy w ODKRYJ NOWE TRASY nie dałoby się obok ikonki TRASA, FB umieścić MOJE ULUBIONE/MOJE PLANY. Fajnie byłoby zaznaczyć sobie coś co nas szczególnie interesuje i otworzyć na swoim profilu w zakładce obok MOJA TABLICA, ZNAJOMI, USTAWIENIA. Pozdrawiam Artur.

Gość
2
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Super pomysł! Też proszę o takie coś - czasem robię screenshot i zapominam. Fajnie byłoby mieć to na koncie zapisane :)

drzewo
2
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Artur - sam jużo tym myślałem 😁Dam radę i to raczej dość szybko to zrobić. Docelowo chcę, aby w aplikacji było można zapisać wszystko - każdy post, miejsce, zlot itd :) Co więcej wkrótce jak dasz gwiazdkę przy miejscu to te miejsca na mapce będą miały własną inną ikonę - tak żebyś widział co sobie dodałeś do ulubionych :) No i jeszcze jeden detal do zrobienia - najlepsze miejsca, czyli te najlepsze atrakcje, przełecze trasy - będą miały na mapce specjalne oznaczenie, żeby były widoczne zawsze i żeby jadąc gdzieś w trase od razu odszukiwać te fajniejsze cele.

Siwy
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Nie idzie dodać dwóch zdjęć na osi czasu do jednego postu. Chyba że tylko ja nie potrafię.

drzewo
2
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

@Tomek: Zapisane 😁 Będzie dodawanie większej ilości zdjęć, doecelowo do 8 w jednym poście - żeby nie trzeba było pojedynczo dodawać zdjęć z wypadu. Jeśli chodzi o priorytety - teraz pracuje nad wiadomościami prywatnymi i to one pojawią się pierwsze jako nowość - możliwe że jeszcze w tym tygodniu :)

drzewo
4
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Jak zapewne część osób już zauważyła - mamy w końcu w aplikacji możliwość pisania wiadomości prywatnych do użytkowników :) Użytkownicy z iOS będą mieli tą funkcje już wkrótce, trzeba czekać na zatwierdzenie aktualizacji w sklepie Apple, ale pisać wiadomości już możecie :) Przygotowałem także grunt do funkcji zapisywania treści, czyli ulubionych :) Samo zapisywanie tych informacji będzie dodane już wkrótce :) Czekajcie na kolejne wieści 🙃

Siwy
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Wiadomości push przychodzą, ale po naciśnięciu ich włącza się aplikacje główną stroną

drzewo
0
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Bo to testy póki co 🐱 Jak skończę to będzie działać jak należy 👍 najpierw będą powiadomienia o zlotach, następnie wiadomości, a dalej nowe wpisy do jazd 😁

drzewo
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

No i nowa wersja aplikacji wysłana do Google Play - jak już mówiłem wprowadzamy powiadomienia PUSH 😁 Musicie najpierw zaktualizować aplikacje(będzie za kilka godzin w Google Play), a następnie ją uruchomić. Wtedy powiadomienia o nowych zlotach będą aktywne - na nadchodzący sezon takie informacje jak znalazł 😁Oczywiście to pierwszy krok, ale najważniejsza i wymagająca najwięcej czasu praca wykonana, więc dość szybko powinny pojawić się kolejne powiadomienia takie jak - informacja o nowej wiadomości prywatnej, dodany nowy post do jazdy w której uczesyniczycie, zaproszenia do znajomych etc :) Będzie można też ustalić jakie powiadomienia nas interesują - np. włączyć powiadomienia o jazdach i wyłączyć zloty. Jescze tego nie ma, ale cierpliwości 🙃

drzewo
2
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Do Google Play właśnie wysłałem aktualizacje - powinna pojawić się w ciągu kilku godzin. Dzięki niej dostaniecie z aplikacji powiadomienie push na temat wysłanej do was wiadomości prywatnej 😁 Myśle że to jedno z bardziej oczekiwanych powiadomień. Poza tym apka jest przygotowana do działania nowej funkcji, która pojawi się wkrótce - będą to ulubione miejsca na mapie. Po wejściu w miejsce będzie można kliknąć serduszko i potem na mapie ciekawych miejsc i tras to miejsce będzie miało właśnie ikonkę serduszka - można użyć tej funkcji prz planowaniu podróży i zaznaczyć sobie miejsca, które nas interesują i które chcemy na 100% zobaczyć w trasie. Co więcej będzie można oznaczyć miejsca serduszkiem nie tylko z aplikacji, ale też przez strone https://miejsca.moto-opinie.info - tam też będą wkrótce zmiany, aby mapa miejsc na komputerze była jeszcze wygodniejsza i nadawała się do planowania podróży motocyklowych :)

Siwy
2
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

@Drzewo, a gdybyś bardziej skategoryzował awatary na mapie JAZDY. Co mam na myśli, przy każdym awatarze w rogu byłaby wyświetlana ikonka z podziałem na kolory kto jakim jeździ motorem ( naked, cruiser czy sport ). Z możliwością filtrowania wyświetlania na te trzy kategorie. Po co to ? Czasem chce zobaczyć kto jeździ w mojej okolicy i ewentualnie się umówić na wspólny wypad, wchodzę w czyjś awatar a tam opis LUBIĘ ZAPIERDALAĆ 140 - 160 kmh gdzie dla mnie taka jazda jest fizycznie nie możliwa :)

drzewo
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Dodałem powiadomienia o nowych wiadomościach w wyjazdach 🐱😁

drzewo
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

@TOMEK: Da radę to zrobić :) Teoretycznie można dać w opisie info, ale myśle że np. ikonka użytkownika(avatar) miałaby otoczkę innego koloru w zależności od stylu preferowanej jazdy :) Dzięki za pomysł, zapisuje na liście do zrobienia.

Dodaj swoją odpowiedź

Autor
Odpowiedź

Przepisz kod
kod