9
OPINIA Honda CG 125

NOWOŚĆ Shima Tracker
10
OPINIA Honda VFR 800 Fi (1998-2001)

NOWOŚĆ Caberg TRIP
9
OPINIA VOGE SR 450X
1
OPINIA Sena 50S
1
OPINIA BMW System 7
9
OPINIA Shima Strato
9
OPINIA Kawasaki Z650 2017-2018
7
OPINIA Honda CB650R 2019
10
OPINIA BUSE PIT LANE
Mamy już 25588 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy
Get it on Google Play Moto-Opinie w App Store
Opinie
Pytania i dyskusje
Filmy
Testy i recenzje
Dodaj opinie


BMW R1150R (1999-2006) - Pytania i dyskusje



Zdjęcia przedmiotu

1  

BMW R1150R (1999-2006)

(Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

Ocena
użytkowników 
9.14 / 10

(Na podstawie 7 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE


Krótki opis produktu




Sprzęgło R1150r




Artur
8
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Cześć! Mam pytanie ! Jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem bmw r1150r i jaj to bywa jestem zielony w sprawach mechanicznych . Chodzi mi dokładnie o sprzęgło. Jak odpalam motocykl wiadomo ze wciśniętym sprzęgłem ! I pochwali chce wrzucić bieg i niemowę muszę go ponownie wysprzeglic wcisnąć sprzęgło i wtedy bieg wchodzi ! Proszę o radę czy jest to normalne ? CZy sprzęgło jest zapowietrzonego bo tez tak słyszałem !

Odpowiedzi użytkowników
Gość
6
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Nie mam sprzęgła hydraulicznego, ale w moim SV 650 bieg wchodzi normalnie - nie musze puszczać sprzęgła i naciskać ponownie. Spróbuj odpowietrzyć - wg. mnie nie jest to normalne.

Dodaj swoją odpowiedź

Autor
Odpowiedź

Przepisz kod
kod