NOWOŚĆ NOS NS-9
10
OPINIA Crash pady Rosa

NOWOŚĆ Shima Joggster

NOWOŚĆ FOX Bomber CE

NOWOŚĆ Arai XD-5

NOWOŚĆ RUROC EOX

NOWOŚĆ Revit Restless
9
OPINIA HONDA NC750X

NOWOŚĆ WOLF GALE TW37
moto-opinie.info


Opinie Aktualności Miejsca i trasyCardo Packtalk Edge


7.50 / 10

(Na podstawie 2 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

  • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

    Get it on Google Play
    Moto-Opinie w App StoreInterkom Cardo PackTalk Edge jest następcą niezwykle popularnego Cardo PackTalk Bold JBL Headset. Dzięki kilku nowym funkcjom, takim jak Air Mount i aktualizacje oprogramowania Over-the-air, a także zaktualizowanym funkcjom, takim jak Dynamic Mesh Communication drugiej generacji i Bluetooth 5.2, ta najnowsza wersja kultowego systemu komunikacji PackTalk ponownie podniosła poprzeczkę dla motocyklowych systemów interkomowych.

W zestawie słuchawkowym Cardo PackTalk Edge zastosowano najnowszą generację technologii Dynamic Mesh Communication (DMC) firmy Cardo. Druga generacja DMC oferuje niezrównaną jakość dźwięku, łatwiejsze parowanie i solidną wydajność. Dzięki zasięgowi 1,6 km między motocyklistami oraz zasięgowi grupowemu DMC do 8 km prowadzenie rozmowy nigdy nie było łatwiejsze i wyraźniejsze.

Oprócz poprawy wyrazistości i siły sygnału DMC, dzięki zastosowaniu najnowszej technologii Bluetooth 5.2 ulepszono również funkcję interkomu Bluetooth. Uniwersalny interkom Bluetooth pozwala na sparowanie z każdym innym zestawem słuchawkowym Bluetooth, a funkcja automatycznego ponownego łączenia sprawia, że nie trzeba ręcznie ponawiać parowania, gdy wyjeżdża się poza zasięg grupy.

Nowe funkcje zestawu słuchawkowego Cardo PackTalk Edge obejmują system Air Mount oraz aktualizacje oprogramowania Over-the-air. Magnetyczny system Air Mount zapewnia proste, łatwe i bezpieczne mocowanie magnetyczne urządzenia PackTalk Edge do uchwytu na kasku. Aktualizacje oprogramowania Over-the-air umożliwiają korzystanie z aplikacji Cardo Connect App do pobierania i instalowania najnowszego oprogramowania bezpośrednio w urządzeniu PackTalk Edge, bez konieczności używania kabli.

Znane funkcje, takie jak 40-milimetrowe głośniki JBL, nadal zasilają gamę urządzeń PackTalk, zapewniając dźwięk o wysokiej rozdzielczości, a teraz obejmują trzy przeprojektowane profile audio. Naturalna obsługa głosowa pozwala na korzystanie z funkcji hey Cardo zamiast używania przycisków, a wodoodporna konstrukcja daje pewność, że pozostaniesz w kontakcie w deszczu, słońcu, błocie, kurzu czy śniegu.

Cechy:
Druga generacja technologii Dynamic Mesh Communication (DMC) z niezrównaną jakością dźwięku interkomu, łatwym parowaniem i solidną wydajnością.
Zasięg między motocyklistami: 1,6 km
Zasięg grupy DMC: do 8 km
Głośniki stereo JBL 40 mm
Bluetooth 5.2
Wodoodporność
Aktualizacje oprogramowania w trybie Over-the-Air
System Air Mount zapewnia proste, łatwe i bezpieczne mocowanie magnetyczne urządzenia PackTalk Edge do zestawu montażowego na kasku.
Automatyczna regulacja głośności może automatycznie dostosować dźwięk w zależności od hałasu z otoczenia
Unikalny interfejs z rolką i panel sterowania zapewniający intuicyjną obsługę
Czas rozmów do 13 godzin
10 dni czuwania
Czas ładowania - do 2 godzin
Szybkie ładowanie - 2 godziny rozmów po 20 minutach ładowania
Wielojęzyczne komunikaty o stanie
Radio FM z RDS i pamięcią sześciu stacji
Aplikacja Cardo Connect kompatybilna z systemami iOS i Android
Automatyczne odłączanie, interkom HD Live Bluetooth
2 kanały Bluetooth do połączenia z telefonem / urządzeniami GPS

Forum Cardo Packtalk Edge


Opinie motocyklistów
Pozytywne: 50%
Neutralne: 50%
Negatywne: 0%Gość


Głosy: 1   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna
9
Prawie idealny
05.07.2022 13:00:37

Super inerkom - w końcu Cardo doczekało się bluetooth 5.2 i portu USB-C, uproszczono też parowanie. Interkom nie musi mieć lidera grupy(kto to w ogóle wymyślił?), który rozpoczyna parowanie i reszta się dołącza, teraz jest normalne parowanie. Niestety wciąż trzeba robić to ręcznie - w Senie jest Open Mesh, który po prostu włączasz i gadasz z każdym kto ma interkom z Meshem. Jakby nie to to ocena 10, a tak 9/10.

belor
Open Mesh Seny działa tylko z innymi interkomami meshowymi Seny.
Gość


Głosy: 2   Przydatna opiniaPrzydatna Nieprzydatna opiniaNieprzydatna
6
Czy aby taki rewelacyjny?
09.19.2023 15:01:38

Cardo Packtalk Edge posiadam już około roku czasu. Samo urządzenie w aspekcie estetycznym czy konstrukcyjnym wykonane jest wyjątkowo dobrze i jest doskonale sparowane. Jakość okablowania jedynie mogła by być trochę lepsza - zastosowano tu nieco archaiczne technologie połączeń (zamontowane wewnątrz kasku nie rzuca się w oczy). Jakość dźwięku przy zastosowanej technologii od JBL jest najlepszą jaką spotkałem w interkomach. Gro jakości dźwięku zależy od jakości kasku oraz jego wytłumienia. Przy prędkościach miejskich muzyka dla przeciętnego słuchacza powinna być powyżej zadowalającego poziomu. Audiofil będzie rozczarowany dość "płaskim" dźwiękiem nawet przy podbiciu tonów niskich.
Jeśli chodzi o samą obsługę interkomu to podstawowe funkcje obsługiwane bezpośrednio z urządzenia są całkiem intuicyjne i wygodne. Jeśli chodzi o aplikację dostarczaną z urządzeniem - niestety tu przychodzi największe rozczarowanie. Aplikacja jest zwyczajnie słaba. Parowanie z interkomami innych marek jest mozliwe poprzez bluetooth bo technologia MESH ma inne standardy u różnych producentów - takze... dogadanie się za jej pośrednictwem różnych marek nie jest możliwe. Aplikacja dostarczona przez Cardo jest wyjątkowo słabo rozwijana i nie oferuje wodotrysków. Samo wsparcie Cardo przyjmuje zgłaszane problemy dziękując za feedback, jednak zmiany nie są wprowadzane. Komunikacja głosowa z interkomem nie jest dostępna w języku polskim - po angielsku i owszem (dalej pozostajemy mało znaczącym rynkiem dla tego producenta i krajem trzeciego świata). Rozmowy grupowe działają świetnie, redukcja szumów także, równoległe odtwarzanie z różnych źródeł też działa całkiem dobrze. Regulacja głośności - np. pomiedzy komunikatami nawigacji czy rozmową grupową - bardzo nieintuicyjnie i słabo - do dzisiaj nie udało się nam z grupą dobrze tego ustawić pomimo, ze nie jesteśmy technologicznymi analfabetami.

Reasumując - to jedno z najlepszych urządzeń na rynku, ale nie pozostawiajmy złudzeń... nie jest to rozwiązanie pozbawione wad ani idealne. Pozostaje wiele niedociągnięć a sam rozwój aplikacji Cardo właściwie nie istnieje. Kilka razy w roku jedynie wychodzi aktualizacja oprogramowania układowego urządzenia która może być przeprowadzona bezprzewodowo.


Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twój komentarz

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA