1
OPINIA Romet ZXT 125

NOWOŚĆ Shima STX 2.0

NOWOŚĆ Voge SR1 125
9
OPINIA Barton GT 125
10
OPINIA Airoh GP 550 S
10
OPINIA Airoh GP 550 S

NOWOŚĆ HUSAR Noru
moto-opinie.info


Opinie Aktualności Miejsca i trasyBETA 350 RRS 2022


(0) 0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreZawsze jest miejsce na ulepszenia! Nikt nie rozumie tego lepiej niż oficjalni zawodnicy zespołu Betamotor: Steve Holcombe, zwycięzca Mistrzostw Świata Enduro 2, Enduro GP i Assoluti d Italia oraz Brad Freeman, zwycięzca Mistrzostw Świata Enduro 3. Niekwestionowani liderzy sezonu 2020 Mistrzostw Enduro, już teraz ciężko pracują nad edycją. Innym mocno wierzącym w to stwierdzenie jest Jonny Walker, który wybrał Beta jako zespół, który przeniesie jego ekstremalne osiągi enduro na wyższy poziom w 2021 roku. Wiedzą o tym również fani Bety, którzy nadal wybierają jej produkty i sprawiają, że toskańska marka jest jedną z najlepiej sprzedających się w swojej klasie.

Zachęcona tym sukcesem, Beta wprowadziła główne nowe funkcje i ulepszenia dla wersji MY 2022 swoich 2- i 4-suwowych modeli RR, przenosząc i tak już wysoko cenione możliwości poprzednich modeli na niezwykłe nowe wyżyny. Ulepszenia wprowadzone w 4-suwowych, a zwłaszcza 2-suwowych modelach marki są znaczące i dotyczą zarówno układu napędowego, jak i zawieszenia i ramy, a nowa grafika nadaje całej gamie bezkompromisowy wyścigowy wygląd. Celem inżynierów z Rignano sullArno dla gamy MY 2022 RR było dopracowanie pojazdów bez zmiany ich unikalnego charakteru, podkreślając wszystkie wyjątkowe cechy wyróżniające każdy model.

Zgodnie z tradycją Beta, gama RR obejmuje wszystkie modele enduro marki, bez wyjątku. Wysokowydajne i wyrafinowane motocykle, które przyciągają szeroką gamę użytkowników, dzięki ciągłej pracy inżynierów toskańskiej marki, mającej na celu ciągłe ulepszanie tych maszyn i uczynienie ich imponującej mocy i osiągów łatwo dostępnymi dla wszystkich.

Jak zawsze, gama składa się z 8 różnych modeli, z których każdy ma własną osobowość, aby zaspokoić potrzeby każdego kierowcy. Każdy motocyklista znajdzie idealny model RR dla siebie, mimo że wszystkie mają tę samą zdolność do wzbudzania zaufania użytkownika i oferowania prawdziwie satysfakcjonujących wrażeń z jazdy.

RR350cc:
Jest to najłatwiejszy w obsłudze motocykl w gamie modeli 4-suwowych; sprzyja jeździe na wysokich obrotach, ale zachowuje bardzo liniową moc wyjściową.

RR 390cc:
Z idealnym stosunkiem prowadzenia do mocy, jego zwycięską cechą jest wyjątkowa przyczepność.

RR430cc:
Wysokowydajny silnik, który jest najlepszy, gdy kierowca wykorzystuje długie przełożenie i znaczny moment obrotowy.

RR 480cc:
Ten motocykl najlepiej sprawdza się na otwartych przestrzeniach. Jego charakterystyka jest podobna do modelu 430, ale z jeszcze większym momentem obrotowym i mocą, odpowiednią dla bardziej doświadczonych i sprawnych fizycznie jeźdźców.

Najważniejsze ulepszenia i nowe funkcje wprowadzone dla gamy MY 2022 RR są następujące:
Dla wszystkich modeli

Zawieszenie: tylny monowahacz zyskał nowe ustawienia tłumienia kompresji z niezależnymi szybkościami tłumienia przy wysokich i niskich prędkościach. Zapobiega to wzajemnemu wpływowi tych dwóch parametrów i ogranicza personalizację ustawień. Ustawienia dostępne dla widelca zostały zmienione, aby poprawić właściwości jezdne i precyzję podczas ekstremalnego użytkowania. Rury widelca mają teraz inny kolor, dzięki nowemu procesowi anodowania, który poprawia twardość powierzchni i odporność elementu na korozję.

Grafika: wszystkie modele mają teraz nową, całkowicie czerwoną kolorystykę. W połączeniu z nową grafiką, która idealnie pasuje do kształtu i komponentów roweru, nowy styl nadaje rowerowi bardzo elegancki, wyścigowy wygląd.
Oprócz tych ulepszeń w całej gamie, w niektórych modelach wprowadzono szereg bardziej szczegółowych i znaczących modyfikacji, aby podkreślić ich wyjątkową i niepowtarzalną osobowość.
W szczególności:

Najbardziej znaczącą nowością we wszystkich modelach 4-suwowych jest nowa i bardziej zaawansowana elektroniczna jednostka sterująca. Jednostka ta została ulepszona, aby oferować lepsze zarządzanie mapą sucho/mokro i skuteczniej wykorzystywać efekt hamowania silnikiem, aby umożliwić kierowcy pełne wykorzystanie potencjału silnika. Przycisk wyboru mapy pozostaje w znanej pozycji między zbiornikiem paliwa a główką ramy, gdzie jest łatwo dostępny, ale chroniony przed przypadkowymi uderzeniami, które mogłyby przypadkowo zmienić ustawienie lub złamać sam przycisk;

Przekładnia: nowa, lżejsza przekładnia główna została wprowadzona w całej gamie 4-suwowej, podczas gdy modele te są również wyposażone w nowe sprzęgło ze sprężyną membranową z 3 poziomami napięcia wstępnego sprężyny ustawianymi przez użytkownika. z 3 ustawianymi przez użytkownika poziomami napięcia wstępnego sprężyny, z bardziej progresywnym i płynniejszym sterowaniem oraz, jak już wspomniano, zwiększonym dopuszczalnym momentem obrotowym.

Forum BETA 350 RRS 2022


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE
Dodaj zdjęcie
Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%
Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twoja opinia

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA


Ostatnio dodane opinie