NOWOŚĆ NOS NS-9
10
OPINIA Crash pady Rosa

NOWOŚĆ Shima Joggster

NOWOŚĆ FOX Bomber CE

NOWOŚĆ Arai XD-5

NOWOŚĆ RUROC EOX

NOWOŚĆ Revit Restless
9
OPINIA HONDA NC750X
moto-opinie.info


Opinie Aktualności Miejsca i trasyTriumph Tiger 1200 GT Explorer 2024


(0) 0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreTriumph kompleksowo zmodyfikował swojego Tigera 1200 na rok modelowy 2024 i prezentuje wersję, która została zoptymalizowana pod wieloma względami. Aktualizacja dotyczy nie tylko silnika i specyfikacji technicznych, ale także komfortu i praktycznych aspektów, które charakteryzują ten motocykl typu adventure tourer. Nowe funkcje obejmują ulepszenia silnika, podwozia i wyposażenia, które sprawiają, że motocykl jest bardziej atrakcyjny zarówno do codziennego użytku, jak i na długie podróże.

Silnik: Udoskonalone osiągi i kontrola
Sercem zmian jest udoskonalony trzycylindrowy silnik o pojemności 1160 cm3, który ma większą masę koła zamachowego dzięki modyfikacjom wału korbowego w kształcie litery T, wirnika alternatora i wałka wyrównoważającego. Zmiany te, wraz z nową konfiguracją, skutkują poprawą krzywej momentu obrotowego w dolnym zakresie obrotów i bardziej responsywną reakcją, szczególnie przy niskich prędkościach. Ponadto zmieniona konstrukcja sprzęgła umożliwia płynniejsze włączanie pierwszego biegu, co jest szczególnie korzystne w ruchu miejskim lub na trudnych trasach terenowych.

Moc wyjściowa wynosi 150 KM przy 9000 obr / min i 130 Nm przy 7000 obr / min, więc pozostaje niezmieniona pomimo zmian w silniku. Najbogatsza wersja GT Explorer w pełni wyposażona w nowinki techniczne, a do tego 30-litrowy zbiornik, wnosi bezprecedensową praktyczność, komfort i możliwości do kategorii motocykli typu adventure zorientowanych na pokonywanie dalekich tras.

Triumph chciał znacznie zwiększyć komfort jazdy Tigera 1200. Wdrożenie amortyzowanej kierownicy i podnośników, które już wcześniej zapewniały płynniejsze prowadzenie w modelach Explorer, jest teraz standardem we wszystkich wariantach. Zoptymalizowane siedzenie kierowcy o bardziej płaskim profilu oferuje więcej miejsca. Przeprojektowano również poduszkę siedzenia, która jest o 20 mm niższa i optymalnie umieszczona.Poprawia to ergonomię i pomaga zminimalizować zmęczenie podczas długich podróży. Dźwignia sprzęgła również została nieznacznie przeprojektowana i pozostawia teraz więcej miejsca na palce kierowcy.Dynamika jazdy i bezpieczeństwo
Triumph zwrócił szczególną uwagę na dynamikę jazdy i bezpieczeństwo Tigera 1200, a modele GT korzystają ze zwiększonego prześwitu pod kątem pochylenia, uzyskanego dzięki regulacji położenia podnóżków.Wprowadzenie aktywnej redukcji napięcia wstępnego sprężyny pozwala kierowcy na zmniejszenie wysokości siedzenia na tylnym kole o 20 mm za naciśnięciem przycisku, gdy motocykl jest nieruchomy, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo i kontrolę podczas manewrowania lub postoju.

Forum Triumph Tiger 1200 GT Explorer 2024


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE
Dodaj zdjęcie
Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twój komentarz

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA