10
OPINIA MaxTo M6S MESH

NOWOŚĆ IXON RS RISE AIR

NOWOŚĆ TCX Tourstep WP
9
OPINIA Suzuki GS 500
moto-opinie.info


Opinie Aktualności Miejsca i trasyIXON IX-AIRBAG U04


(0) 0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreZainspirowany pracami badawczo-rozwojowymi z zawodnikami MotoGP, IXON na nowo odkrywa związek między ochroną a komfortem. Możesz przekraczać swoje granice w dowolnym miejscu dzięki poduszce powietrznej, która może być używana we wszystkich środowiskach: dzięki 3 trybom wykrywania upadku IX-AIRBAG U04 nadaje się do użytku drogowego, wyścigowego i przygodowego.

DOSKONAŁA WENTYLACJA

- Poduszka powietrzna wyposażona w technologię AIRFLOW CHANNEL: unikalny i zaawansowany system wentylacji, który zapewnia maksymalne chłodzenie ciała, z kierowanym przepływem powietrza do i na zewnątrz przez kanały 3D Mesh obecne na plecach i klatce piersiowej wkładki, wewnątrz poduszki powietrznej.

Technologia opracowana podczas zawodów, bezpośrednio z pilotami IXON MotoGP: Aleix Espargaro, Brad Binder, Miguel Oliveira i Takaaki Nakagami.

- Wybór materiałów zewnętrznych również sprzyja wentylacji: Hard Mesh z przodu i z tyłu, ultra-rozciągliwa siatka po bokach. Dzięki temu IX-AIRBAG U04 jest w 100% wentylowany.

- 0,055 SEKUNDY : CZAS AKTYWACJI IX-AIRBAG U04

KOMFORT I WSZECHSTRONNOŚĆ

- Wybór ultralekkich materiałów zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz sprawia, że IX-AIRBAG U04 jest najlżejszą elektroniczną poduszką powietrzną na rynku.
- Konstrukcja została starannie wykonana, aby nie utrudniać ruchu i zapewnić doskonałe wrażenia z jazdy.
- Krój jest dopasowany do ciała: pozwala uniknąć uczucia objętości, pozwalając zapomnieć o poduszce powietrznej.
- 3 tryby wykrywania upadku zintegrowane z jednostką elektroniczną In&box zaprojektowaną przez In&motion: poduszka powietrzna nadaje się do użytku drogowego, wyścigowego i przygodowego.
- Przełączanie między trybami odbywa się za pomocą jednego kliknięcia za pośrednictwem aplikacji mobilnej My In&box.
- IX-AIRBAG U04 integruje jedyną technologię poduszek powietrznych oferującą 3 różne tryby wykrywania: Firma In&motion opracowała 3 specyficzne algorytmy dostosowane do każdego z nich.
- Zatwierdzenie przez różne federacje krajowe w Europie i FIM: IX-AIRBAG U04 może być używany podczas zawodów na torach, w mistrzostwach krajowych i międzynarodowych, z wyjątkiem MotoGP i JuniorG.

OCHRONA
- W razie upadku poduszka powietrzna zaczyna działać w ciągu zaledwie 0,055 sekundy, na długo przed początkowym uderzeniem: 0,033 sekundy na czas wykrywania i 0,022 sekundy na czas napełniania.
- Jednostka inercyjna składająca się z 6 czujników (3 akcelerometrów i 3 żyroskopów), które mierzą ruchy kierowcy w czasie rzeczywistym: co sekundę przeprowadzanych jest ponad 1000 analiz.
- Nadmuchiwana poduszka obejmująca 4 strefy ochronne w celu ochrony najważniejszych obszarów górnej części ciała: szyi, pleców, klatki piersiowej i brzucha.
- Nadmuchiwana poduszka nowej generacji wykonana z materiału OPW: do 5 napełnień przed inspekcją fabryczną, czyli o 2 więcej niż IX-AIRBAG U03.
- Deflacja: działanie nadmuchiwanej poduszki zoptymalizowane pod kątem zwiększenia ochrony w razie upadku i wypadków wtórnych, a także radzenia sobie z sytuacjami po upadku.
- Autonomia jazdy: 30 godzin.
- Czas ładowania jednostki elektronicznej In&Box: 2 godziny.
- Certyfikacja: odzież z certyfikatem CE zgodnie z normą EN 17092-6:2020 C U, poduszka powietrzna przetestowana zgodnie z protokołem AMC-013.
- Rozszerzona piankowa ochrona pleców, 15% lżejsza niż ochrona pleców IX-AIRBAG U03. Certyfikowana ochrona CE zgodnie z normą EN 1621-2:2014, typ FB (pełna ochrona pleców) i poziom 1.
- Ocena w rankingu motocyklowych poduszek powietrznych SRA: 5 gwiazdek.

JEDNOSTKA ELEKTRONICZNA IN&BOX BY IN&MOTION
Wymagana subskrypcja In&motion, z wypożyczeniem lub zakupem jednostki elektronicznej In&box. Oferta In&Box Revolution w cenie 120 € / rok lub 12 € / miesiąc odpowiada abonamentowi bez zobowiązania do wynajmu jednostki, oferta In&Box Classic w cenie 400 € odpowiada zakupowi jednostki.

Jednostka elektroniczna In&box z możliwością aktualizacji: regularne aktualizacje.
System poleceń In&motion oferuje do 3 lat bezpłatnego członkostwa w jednostce elektronicznej In&box.
W zależności od kraju, posiadacze subskrypcji In&box (miesięcznej lub rocznej) mogą korzystać z funkcji "Połączenie alarmowe" w aplikacji mobilnej My In&box, dzięki partnerstwu między In&motion i Liberty Rider (funkcja dostępna dla członków we Francji, Belgii i Włoszech z francuskim, belgijskim lub włoskim numerem telefonu).

Forum IXON IX-AIRBAG U04


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE

Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%
Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twoja opinia

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA