10
OPINIA LEXIN LX-FT4
1
OPINIA Ruroc Atlas
9
OPINIA KTM 890 Duke
9
OPINIA CFMoto 450 MT
1
OPINIA Romet ZXT 125
moto-opinie.info


Opinie Aktualności Miejsca i trasyCABERG DRIFT EVO II


(0) 0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App StoreDRIFT EVO II to nowy, najwyższej jakości kask integralny o nowoczesnym i sportowym designie, opracowany z myślą o najbardziej wymagających motocyklistach. Tylny spojler nadaje kaskowi sportowy i agresywny wygląd oraz pomaga poprawić aerodynamikę przy wyższych prędkościach.

Wentylacja:

Na system wentylacji w DRIFT EVO II składają się:

2 otwory wentylacyjne na osłonie podbródka, które kierują powietrze bezpośrednio do wewnętrznej strony wizjera, aby uniknąć zaparowania
2 otwory wentylacyjne na górze skorupy, aby skierować świeże powietrze do wnętrza kasku
4 tylne wyloty, które zapewniają odprowadzanie gorącego i wydychanego powietrza
W celu uniknięcia nagłego otwarcia wizjera podczas jazdy, DRIFT EVO II został wyposażony w centralny system blokowania wizjera i przycisk otwierania, który zatrzymuje wizjer, pozostawiając minimalny otwór, aby uniknąć lub wyeliminować zaparowanie.

Wizjer: DRIFT EVO II posiada ekskluzywny system Double Visor Tech, który dzięki zintegrowanej, łatwej w użyciu blendzie przeciwsłonecznej zapewnia bezpieczeństwo i komfort nawet w słoneczne dni. Zarówno wewnętrzna blenda przeciwsłoneczna, jak i przezroczysta zewnętrzna szyba jest zabezpieczona przed zarysowaniem.

Komfort: Wyściółka we wnętrzu kasku jest w pełni wyjmowana i przystosowana do prania. Została wykonana z najlepszych hipoalergicznych i oddychających materiałów. Poduszki policzkowe wyposażone są w system szybkiego uwalniania, który umożliwia łatwe i bezpieczne zdejmowanie również w nagłych wypadkach, gdy kask jest nadal noszony - po prostu pociągając za czerwone paski. Zostały również zaprojektowane tak, aby umożliwić komfortowe noszenie okularów. System mocowania paska pod brodą jest wyposażony w podwójną klamrę D-ring.

System SOS MEDICAL ID: Dla zupełnie nowego modelu DRIFT EVO II z homologacją ECE 22.06, Caberg opracował urządzenie elektroniczne, CABERG SOS MEDICAL ID zainstalowane w kasku, które może przechowywać dane osobowe, dokumentację medyczną i kontakty alarmowe. Jeśli jesteś chory lub miałeś wypadek i potrzebujesz pomocy w nagłych wypadkach, dzięki technologii NFC ratownicy mogą szybko uzyskać dane przechowywane w logo CABERG SOS MEDICAL ID za pomocą smartfona. Osoby kontaktowe w nagłych wypadkach mogą również zostać powiadomione o lokalizacji użytkownika za pośrednictwem wiadomości SMS.

Kask może być wyposażony w system komunikacji Caberg Bluetooth PRO SPEAK EVO, który umożliwia komunikację nie tylko z własnym telefonem komórkowym i pasażerem, ale także z systemem GPS, słuchanie muzyki z telefonu komórkowego lub odtwarzacza MP3.

Homologacja: DRIFT EVO II spełnia normy bezpieczeństwa Unii Europejskiej ECE 22.06 również z zainstalowanym Caberg Pro Speak EVO.

SPECYFIKACJA:
Materiał skorupy: włókno szklane
System Caberg SOS MEDICAL ID
System szybkiego uwalniania wizjera
Odporny na zarysowania wizjer
Rozbudowany system wentylacji wewnątrz i na zewnątrz kasku
W pełni wyjmowana, wykonana z materiałów hipoalergicznych wyściółka
Poduszki policzkowe wyposażone w system szybkiego uwalniania, który umożliwia łatwe i bezpieczne zdejmowanie również w nagłych wypadkach, gdy kask jest nadal noszony (wystarczy pociągnąć za czerwone paski)
Zdejmowana osłona chroniąca przed silnym wiatrem
Przystosowany pod montaż opcjonalnego systemu komunikacji oraz interkomu
Ergonomicznie ukształtowane poduszki policzkowe tak, aby umożliwić dopasowanie okularów
System mocowania paska pod brodą wyposażony w podwójną klamrę D-ring
Możliwość zamontowania PINLOCKa (w zestawie)

Forum CABERG DRIFT EVO II


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE

Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%
Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twoja opinia

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA