8
OPINIA HJC RPHA 70

NOWOŚĆ IXON M-NJORD

NOWOŚĆ IXON T-REX
10
OPINIA BMW F800 GT
moto-opinie.info


Opinie Aktualności Miejsca i trasyShark RACE-R PRO GP 06


(0) 0.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE

 • Pobierz najlepszą aplikacje motocyklową na Androida lub iOS. Znajdź ludzi do wspólnej jazdy, sprawdź najbliższe zlot, dziel się swoimi motocyklowymi fotami z trasy! 🙃

  Get it on Google Play
  Moto-Opinie w App Store
Legenda wyścigów Cameron Peterson wniósł swoją wiedzę i charakterystyczny styl do projektu tego wyjątkowego kasku. Kask RACE-R PRO GP 06 przeszedł pomyślnie homologację UNECE 22-06, oferując niezrównaną gwarancję bezpieczeństwa.

Kask ten stanowi idealne połączenie najnowocześniejszych technologii aerodynamicznych SHARK i odważnej stylistyki TLD. Aerodynamiczny spojler, opracowany w tunelu aerodynamicznym, gwarantuje doskonałą stabilność. Optyczna szyba klasy 1 o wysokiej odporności na zarysowania i zaparowanie, zaprojektowana z myślą o zawodach, zapewnia optymalną widoczność na drodze.

Osłona podbródka z EPU o podwójnej gęstości z wyjmowanym filtrem przeciwpyłowym, zaawansowana technologicznie obróbka tekstyliów i system Quick Spoiler Safety System do szybkiego wysuwania spojlera sprawiają, że RACE-R PRO GP 06 jest preferowanym wyborem dla entuzjastów motocykli, takich jak Cameron Peterson.

Podobnie jak nasi zawodnicy MotoGP, skorzystaj z pakietu Racing zawierającego oficjalną torbę transportową oraz osłonę Dark smoke zapobiegającą zarysowaniom i zaparowaniu.

Forum Shark RACE-R PRO GP 06


  Aktualnie nie ma żadnych pytań i dyskusji odnośnie produktu.
  Kliknij w przycisk poniżej, aby dodać własne pytanie.

  +ZADAJ WŁASNE PYTANIE

Opinie motocyklistów
Pozytywne: 0%
Neutralne: 0%
Negatywne: 0%
Dodaj własną opinie

Twoje imię/nick

Tytuł opinii

Ocena Ogólna

Twoja opinia

Przepisz kod
kod  

ZAŁĄCZ ZDJĘCIA