Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Yamaha YZF-R6 na 2017 rok może wyglądać niemal identycznie jak obecna generacja R1

Wysłany 26 marzec 2016 20:03 przez Komentarze: 1

Yamaha YZF-R6 w 2017 roku doczekać ma się dużej modernizacji - to już najwyższy czas, gdyż model o oznaczeniu RJ15 jest z nami od 2008 roku, co dla sportowych motocykli jest niemal wiecznością. 

Jeśli zastanawialiście się jaki będzie wygląd nowej generacji sportowej 600tki Yamahy, to mamy dla was dobrą lub złą wiadomość, w zależności od tego czy podoba Wam się wygląd obecnej Yamahy R1. Nowa R6 może być bratem bliźniakiem obecnej generacji YZF-R1 - tak przynajmniej wynika przynajmniej z informacji opublikowanych przez japoński magazyn Young Machine. Na okładce najnowszego numeru pojawił się render R6 na 2017 rok. Wersje tą wydają się potwierdzać również ostatnio opatentowane przez Yamahę rysunki, które również przedstawiają motocykl bardzo podobny do YZF-R1.

Wydaje się więc, że kwestia wyglądu R6 jest w miarę jasna, mimo że rysunki patentowe Yamahy nie zdradzają, że chodzi właśnie o nową generację R6. Poza tym pozostaje jeszcze kwestia silnika - według wielu plotek miała to być jednostka 3-cylindrowa, ale z tym będziemy niestety musieli poczekać do czasu kolejnych informacji na temat R6 - być może już od samej Yamahy. 
 

BRO
Tragedia :/


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)