Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Jak przetrwać pierwszy sezon na motocyklu: Technika hamowania

Wysłany 07 maj 2016 09:05 przez Komentarze: 2

Zgodnie z zapowiedzią panowie z MCSTX opublikowali nowy odcinek cyklu "Jak przetrwać pierwszy sezon na motocyklu". Jako że seria skupia się na bezpieczeństwie tym razem El Saladeen i Massive wyjaśniają tajniki bezpiecznego i efektywnego hamowania. 

Z najnowszego odcinka dowiecie się jaką pozycje na motocyklu przybrać, aby hamowanie było efektywne, czym jest hamowanie progresywne, jak hamować na mokrym i jak zachować się w czasie zablokowania się koła. Jest też parę słów o ABS, a do tego wszystkiego przemyślane ćwiczenia praktyczne, które wychodzą poza podstawowe tematy prezentowane na większości kursów kat. A. 

Nie wiem jak Wy, ale dla mnie chłopaki po raz kolejny odwalili kawał świetnej roboty i trzeba docenić nie tylko montaż, ale również czas poświęcony na przygotowanie odcinka oraz ćwiczeń.  Kolejne części cyklu mają przybliżyć następne istotne zagadnienia związane związane z techniką jazdy, m.in. prawidłowy dosiad, przeciwskręt i redukcja biegów z międzygazem. Liczymy, że twórcy dotrzymają słowa i wszystkie te tematy przybliżą środowisku w równie jak dotychczas w bardzo przystępny sposób. 

Od Was zależy co będzie w kolejnych odcinkach, dlatego zachęcam do zostawiania SUBa na Youtube oraz komentowanie tutaj co chcecie widzieć w następnym odcinku - przeciwskręt czy prawidłowy dosiad. hebantg
Poprosze przeciwskręt. Pozdrawiam

Daniel
Ja poproszę o prawidłowy dosiad - na temat przeciwskrętu są miliony filmów i artykułów, na temat dosiadu praktycznie nic.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)