Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Connor Cummins komentuje błędy motocyklisty nagranego przez policyjną kamere

Wysłany 29 maj 2016 17:05 przez Komentarze: 1

Jak co roku wyspa Man przyciąga setki tysięcy motocyklistów, którzy chcą na własne obejrzeć legendarne wyścigi drogowe reklamowane jako "The Greatest Show on Earth". Niestety oprócz wielkiego widowiska, jest też także ciemniejsza strona tego wydarzenia, czyli wypadki.

Zdarzają się one nie tylko zawodnikom startującym w samych wyścigach IOM TT, ale także motocyklistom, którzy przyjeżdżają na wyspę Man i na własnej skórze chcą poczuć klimat wyspy i tego wydarzenia. Niestety często zapominają oni, że zawodnicy IOM TT ścigają się gdy ruch jest zamknięty. Drogówka z Wyspy Man chcąc zapobiegać wypadkom wypuściła na drogi nieoznakowane motocykle, ale także skorzystałą z pomocy i autorytetu znanego zawodnika TT - Connor Cummins-a, który stawał już 6 razy na pudle IOM TT i jest znany wszystkim fanom wyścigów TT. 

Connor analizuje niezbyt rozważną jazdę motocyklisty zarejestrowanego przez nieoznakowany motocykl policyjny i komentuje jego błędy. Film zaczyna się od bardzo szybkiego wyprzedzania przed ślepym zakrętem, następnie bardzo niebezpieczną jazde w terenie zabudowanym. Całość zobaczycie na filmie, na końcu pada bardzo mądre zdanie - jeśli chcecie jeźdzć szybko, wybierzcie się na tor. Cóż - trudno nie zgodzić, zwłaszcza że mówi to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zawodników TT. 


Barteck
Wybrałem się, ale w Polsce nie ma toru


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)