Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Tor motocyklowy w Kamieniu Śląskim otrzyma nazwe Silesia Ring! Otwarcie we wrześniu

Wysłany 14 lipiec 2016 10:07 przez Komentarze: 3

Pamiętacie tor motocyklowy w Kamieniu Śląskim o którego budowie informowaliśmy w zeszłym roku? Wiemy już, że otrzyma on nazwę Silesia Ring i że pracę zmierzają ku końcowi. Otwarcie ma nastąpić już we wrześniu!

Po skończeniu prac będzie to drugi tor w Polsce pod względem długości - pełne okrążenie wyniesie 3,7 km - dla porównania tor w Poznaniu jest tylko 0,4 km dłuższy. Niedawno wystartował także oficjalny profil na Facebooku, gdzie znajdziecie pierwszy onboard z przejazdu. Nie martwcie się - na tor zostanie położona jeszcze jedna warstwa asfaltu, która ma zlikwidować niebezpieczne krawężniki. Zachęcamy do odwiedzania oficjalnego profilu SILESIA RING, gdzie znajdziecie wspomiany przeze mnie onboard oraz będziecie mogli na bieżąco śledzić postępy nad oddaniem toru do użytku fanów motoryzacji.


KOT
Silesia Ring to taki zabieg marketingowy - Kamień Śląski to woj. Opolskie, ale na pewno więcej motocyklistów ze Śląska będzie go okupować, więc nazwa trafna :)

S999
Na filmiku chyba na 2.55 widać pierwsza ofiarę toru :D

Psycho8721
Napewno odwiedze


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)