Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Akcja serwisowa Suzuki: Problemy z ładowaniem w DL 650 V-Strom 2012-2016

Wysłany 27 grudzień 2016 10:12 przez Komentarze: 4

Amerykański oddział Suzuki poinformował o problemach z elektryką w niektórych modelach Suzuki DL 650 V-Strom produkowanych od 2012 do 2016 roku. Usterka dotyczy 8 613 motocykli produkowanych od 30 sierpnia 2011 roku do 12 października 2015.

Przyczyną ogłoszenia akcji serwisowej jest niewystarczająca wytrzymałość cieplna stojana, która powoduje zwarcie się jego przewodów i utratę ładowania motocykla. Suzuki będzie nieodpłatnie wymieniało stojan wzywając właścicieli modeli dotniętych usterką. Nie wiadomo czy podobna usterka dotyczy modeli na rynek Europejski, ale jeśli tak będzie - otrzymają oni stosowne informacje.


Mlody
W innych starszych modelach np gsx ten sam.problem

gość
Samochody, motocykle - ta sama "choroba". Potężni producenci z wieloletnim doświadczeniem zaliczają wpadki jakby dopiero co wyprodukowali swój pierwszy pojazd w karierze. Za chwilę wały korbowe lub tłoki zaczną ulegać awarii... Porażka.

layra
Uma moto

Gość(aplikacja mobilna)
Mk$&47q(:[:-]:[Httyjc Miaye


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)