Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nowy turystyk na bazie MT-09. Yamaha TDM900, a może MT-09X?

Wysłany 13 sierpień 2014 15:08 przez Komentarze: 0

Oto przed wami nowy turystyk Yamahy, który najprawdopodobniej będzie kontynuacją modelu TDM900 - nie wiadomo czy będzie nazywał się TDM900, bowiem niektóre spekulacje mówią o MT-09X, ale jedno jest pewne - szykuje się nam kolejna bardzo ciekawa premiera tej jesieni.

Yamaha zarejestrowała w europejskim Urzędzie Harmonizacji Rynku Wewnętrznego wygląd nowego turystycznego modelu. Silnik oraz rama motocykla będą pochodziły z MT-09, jednak ze zdjęć które przeciekły do sieci za sprawą indonezyjskiego serwisu TMCBlog.com widać że motocykl wyposażono w owiewkę z bocznymi wlotami powietrza, wysoką turystyczną szybe, szerszą kierownice i wydłużony w stosunku do MT-09 ogon. Motocykl będzie miał też nieco wyższe siedzenie, handbary i uchwyty dla pasażera. Według niektórych spekulacji zastąpi on model MT-09 Street Rally.

Serwis motorcycle.com przygotował ciekawą animacje obrazującą jak prezentuje się nowy motocykl w stosunku do MT-09. Poniżej przentujemy pozostałe zdjęcia, które przeciekły do sieci. Premiera motocykla zapewne jeszcze tej jesieni na targach Intermot lub EICMA.

Yamaha MT-09X / TDM900 2015

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)