Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Czysty obłęd? Oczywiście, że nie! To tylko Kawasaki Ninja H2

Wysłany 29 wrzesień 2014 22:09 przez Komentarze: 2

Kawasaki Ninja H2
Serwis Asphalt & Rubber przed momentem opublikował pierwsze zdjęcie nowej Ninjy. Nie wiemy skąd dokładnie pochodzi wyciek, jednak wydaje się być on prawdziwy i zgodny z tym co widzieliśmy w filmach przygotowanych przez Kawasaki. 

Zdjęcie przedstawia torową wersje motocykla, nie widać reflektorów, są za to dwa wloty powietrza. Motocykl ma też "skrzydła" poprawiające aerodynamike, które widzieliśmy na poprzednim wideo - jest jednak mało prawdopodobne, że trafią do cywilnej wersji motocykla. 

Według przecieków motocykl będzie próbował ustalić nowy rekord prędkości na pustyni Bonneville, a szacunkowa cena to 30.000 Dolarów. Czekamy na więcej, bo motocykl prezentuje się moim zdaniem obłędnie. 

Aktualizacja - Są kolejne zdjęcia w wysokiej rozdzielczości! Model prezentowany to tak jak przypuszczaliśmy torowa wersja, która nazwana jest H2R.

Kawasaki Ninja H2R

kapitan
Obłędne to właściwe słowo. BMW S1000RR może zwijać manatki i iść do domu ;)

Fz6
Wygląda obłędnie :) czach przypomina mi predatora :D


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)