Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Drogowa wersja Kawasaki Ninja H2 - Brak skrzydeł i zmieniony wydech?

Wysłany 06 październik 2014 19:10 przez Komentarze: 0

Kawasaki Ninja H2

Premiera torowej wersji Ninjy H2 jest za nami, ale najbardziej oczekiwana przez motocyklistów jest drogowa wersja motocykla. Kawasaki potwierdziło ju premierę Ninjy H2 - zadebiutuje ona podczas targów AimExpo na Florydzie(16-19 Październik 2014), ale zoabaczymy ją także na początku Listopada na targach EICMA w Mediolanie.

To jak będzie wyglądała drogowa Ninja w pewnym stopniu zdradza nam nowy materiał wideo, który trafił dziś do sieci i obiegł wszystkie większe serwisy o tematyce motocyklowej - zwiastun podobny do tych, które widzieliśmy przed premierą H2R zatytuowany jest "Track or street?"(tor czy droga?). Problem jednak jest taki, że nie pochodzi z oficjalnego kanału Kawasaki, tak więc trzeba podchodzić do niego z rezerwą - może on być dziełem jakiegoś grafika, który stworzył swoją własną koncepcje Ninjy H2. 

To co rzuca się w oczy to szersza szyba, lusterka, oczywiście światłą, nie ma też skrzydeł aerodynamicznych, które zostały zastąpione kierunkowskazami. Zupełnie inny jest także wydech, który przypomina ten z Kawasaki Z1000. Według plotek, które pojawiają się w internecie - drogowa wersja miałaby mieć moc ok. 250 KM.

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)