Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Triumph Tiger 800 zostanie zaprezentowany na targach EICMA w 6 nowych wariantach

Wysłany 13 październik 2014 13:10 przez Komentarze: 0Triumph zamierza od 2015 roku rozszerzyć oferte o 6 nowych wariantów Tigera 800. Do obecnie dostępnych Explorer, Explorer Spoke oraz Explorer XC dołączą: XR, XRX, XR Touring oraz XC, XCX, XC Adventure. Informacje na ten temat wyciekły przy okazji publikacji CARB(Kalifornijska Agencja ds. Ochrony Środowiska).

Nowe modele oparte mają dopasować oferte Triumpha do rosnących potrzeb klientów i ich upodobań. Podstawowymi wersjami  będą modele XC oraz XR, natomiast poszczególne wersje będą różniły się dodatkami oraz akcesoriami dostosowującymi motocykle do konkretnych wymagań motocyklistów. Modele XR będą skierowane dla motocyklistów, którzy jeżdżą głównie po szosie, natomiast XC to Tigery o bardziej terenowych właściwościach i w pełni regulowanym zawieszeniu z większym skokiem.

Wszyskie wersje motocykla będą dzieliły to samo podwozie oraz ulepszony silnik zapewniający o 15% większą oszczędność paliwa oraz zmniejszoną emisję szkodliwych spalin. Wszystkie wersje będą miały także regulowaną wysokość siedziska, system ride-by-wire oraz kontrolę trakcji w standardzie.

Analitycy oczekują również wielu innych nowoczesnych rozwiązań, które powoli stają się standardem: ABS, mapy zapłonu z 3 trybami jazdy, tempomat, podgrzewane manetki. Wersje Touring i Adventure będą jeszcze lepiej wyposażone - między innymi w kufry boczne oraz GPS. 

Wszystkie warianty Triumpha Tigera 800 zostaną zaprezentowane na Międzynarodowych Targach motocykla EICMA w Mediolanie, które startują już 4 listopada. Magazyn motorcycle.com przygotował także tabelkę, która pozwoli na lepsze zorientowanie się w różncach pomiędzy poszczególnymi wersjami i odmianami.

Triumph Tiger 800 XR


Triumph Tiger 800 XR


Triumph Tiger 800 XC

Triumph Tiger 800 Explorer(Obecne wersje)


Triumph Tiger ExplorerNazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)