Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Givi S111 Power Hub - Problem ładowania wielu urządzeń na motocyklu rozwiązany

Wysłany 18 październik 2014 17:10 przez Komentarze: 0

Givi Hub USB
Dzisiejszy motocyklista wozi ze sobą coraz więcej elektronicznych gadżetów - aparat, kamerka i telefon to tylko najpopularniejsze urządzenia, a można dołożyć nawigacje, tablet i pare innych. 

W motocyklu zazwyczaj montujemy(jeśli nie mamy fabrycznego gniazda) tylko jedną wtyczke do ładowania urządzeń typu 12V, a to nie zawsze wystarcza. Firma Givi zauważyła ten problem i stworzyła zestaw Givi S111 Power Hub, który pozwoli na ładowanie 3 urządzeń przez porty USB oraz jedno urządzenie przez złącze ISO 12V. 

Zestaw montuje się w tankbagu za pomocą specjalnego przyłącza, a ładowanie urządzeń może odbywać się w czasie jazdy, bo HUB umiejscowiony jest wewnątrz tankbaga. Zestaw jest wodoodporny, a doprowadzenie prądu odbywa się kalbem S110.

Givi S110

Oto jak wygląda przyłącze i ładowanie urządzeń za pomocą zestawu Givi S110 i S11


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)