Mamy już 12857 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Shark Speed-R Sykes Replica

Wysłany 12 listopad 2013 11:11 przez Komentarze: 1

Shark Speed-R Sykes Replica 

Kaski w malowaniach będących replikami z wyścigów motocyklowych z całą pewnością należą do najpiękniejszych i najbardziej porządanych kasków. Firma Shark postanowiła uczcić sukces wspieranego przez siebie zawodnika Toma Sykes-a, który w tym roku odniósł zwycięstwo w WSBK na torze Jerez przez wprowadzenie do oferty nowego malowania modlu Speed-R.

Speed-R w malowaniu Sykes to tak naprawdę replika kasku Race-R Pro, w którym jeżdżą zawodnicy wspierani przez firmę Shark. Speed-R posiada skorupe kompozytową i waży 1450g, co jest świetnym wynikiem biorąc pod uwage że na wyposażeniu jest pinlock oraz wbudowana blenda przeciwsłoneczna. Zapięcie kasku to znane DD.

Wiemy że kask trafi do sprzedaży prawdpodobnie już w grudniu 2013 roku, jego sugerowana cena na rynku brytyjskim ma wynieść 308 Funtów.

Oto inne zdjęcia kasku:


 

Piter
Ten kask jest cudowny! Chyba będzie na mojej liście zakupowej w przyszłym roku.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)