Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Stealth 2 - Nowa generacja kamer sportowych od Drift Innovation

Wysłany 10 grudzień 2014 16:12 przez Komentarze: 0

Brytyjska firma Drift Innovation wprowadziła na rynek ósmą generację kamer sportowych o nazwie Stealth 2. Nowa kamerka jest najmniejszą kamerą sportową dotychczas wyprodukowaną przez Drift- jej gabaryty są aż dwukrotnie mniejsze od modelu Ghost, a waga została zmniejszona o 40% w stosunku do wspomnianego modelu.Jest to pierwsza kamera tego producenta, która waży poniżej 100g(dokłanie 97g). Firma chwali się również bardzo wytrzymałą baterią - ogniwo o pojemności 1500mAh pozwala na 3 godziny nagrywania w rozdzielczości FullHD przy 30kl/s, ale kamera potrafi także rejestrować obraz w rozdzielczości 720p przy 60kl/s. Kąt nagrywania kamerki wynosi 135 stopni. Posiada ona moduł wifi, dzięki któremu będziemy mogli zobaczyć to co nagrywa kamera, ale również kontrolować jej działanie za pomocą pilota lub aplikacji na iOs oraz Androida. Cena kamerki została ustalona na 249 dolarów.

Więcej informacji oraz pełna specyfikacja techniczna dostępna jest na stronie producenta: 
http://store.driftinnovation.com/drift-stealth-2Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)