Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kawasaki Z250 na 2015 będzie wyposażony w sprzęgło poślizgowe i seryjny ABS

Wysłany 17 grudzień 2014 15:12 przez Komentarze: 2

Kawasaki Z250

Najmniejszy model z rodziny Z, czyli Z250 na 2015 rok zostanie ulepszony - Kawasaki zdecydowało że będzie montować w nim fabrycznie system ABS, a także zastosuje nowe sprzęgło poślizgowe.

Nowe sprzęgło poślizgowe zapobiega uślizgowi koła podczas redukcji biegów, pozwala także na sprawniejsze hamowanie silnikiem. Wpłynie także na lżejszą pracę klamki.  Działania systemu ABS chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć. W związku z ABS będzie nieco cięższy - masa wzrośnie z 268 kg do 270 kg. Motocykl wyposażony jest w silnik 249cc z 6-biegową skrzynią biegów.


sprzęgło?
Poślizgowe sprzęgło? Czyżby nowy cud techniki? Antyhoppingowe...

wtk
Lekki błąd w wadze, o drobne 100kg ;) moto waży ok.170kg. Sprzęgło antyhoppingowe i poślizgowe niekoniecznie musi być tym samym rozwiązaniem. Ale faktycznie może.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)