Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

K-Tech Suspensions stworzył nową linie produktów dla motocykli klasycznych

Wysłany 09 styczeń 2015 10:01 przez Komentarze: 1


Słynąca z bardzo dobrej jakości swoich produktów brytyjska firma K-Tech zajmująca się produkcją zawieszenia do motocykli wprowadza do swojej oferty nową linie dedykowaną specjalnie motocyklom klasycznym.

Firma dotychczas produkowała zawieszenie jedynie do motocykli sportowych i szosowych, wiec jest to zupełnie nowa gama produktów. Do produkcji weszły trzy nowe produkty - są to wkłady do przedniego zawieszenia Tracker z pełną możliwością regulacji, a więc napięcia wstępnego, tłumienia dobicia oraz odbicia. 


Firma przygotowała także amortyzatory na tył: Razor oraz Razor Lite. Ten pierwszy posiada pełną regulacje i wyposażony jest w zbiornik wyrównawczy. Seria lite jest lżejsza i ma bardziej klasyczny styl, posiada jednak tylko regulację napięcia wstępnego oraz regulację długości. Amortyzatory dostępne są w dwóch wersjach ze sprężynami w kolorach czerwonym i czarnym.

Amrotyzator K-Tech


Zawieszenie K-Tech do motocykli klasycznych


ROB
Produkują dobre ale potwornie drogie zawiechy.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)