Mamy już 12806 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Power Naked Kawasaki na bazie H2R - Ciekawy koncept grafika ADK

Wysłany 23 styczeń 2015 13:01 przez Komentarze: 1

Trzysta koni mechanicznych w golasie? To tylko koncepcja powstała na komputerze, ale kto wie - może w przyszłości Kawasaki stworzy konkurencje dla B-Kinga z kompresorem, a  tymczasem pozotaje nam podziwiać tą śmiałą i odważną wizje, którą przedstawił grafik z Design ADK.

Przygotował on swoją własną koncepcje roadstera na bazie Ninjy H2R i przyznam że wygląda ona  rewelacyjnie - agresywna sylwetka, rurowa rama i duże wloty powietrza prezentują się znakomicie.  Firma z Akashi nie stwierdziła nigdy że ograniczy się do jednego modelu z kompresorem, więc kto wie - może nowa generacja Z1000 będzie miała kompresor na pokładzie, w końcu inni producenci już pracują nad turbodoładowanymi motocyklami - niedawno pisaliśmy na temat modelu Recursion od Suzuki, pojawiły się także plotki na temat Hondy NC750 z kompresorem, może więc w przyszłości jest szansa na zobaczenie nakedów jak ten.


yamaha fz6
Konkretnie wygląda !


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)