Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Royal Enfield Himalayan: Nowy motocykl na rynek europejski

Wysłany 13 luty 2015 08:02 przez Komentarze: 0

Bardzo ciekawe informacje napływają do nas z Urzędu ds Hamonizacji Rynku Wewnętrznego. Royal Enfield złożył tam wniosek o zarejestrowanie nazwy Himalayan.

Oznacza to że firma Royal Enfield przedstawi nowy model, jednak oprócz motocykla nazwa została zarejestrowana dla odzieży ochronnej, a więc prawdopodobnie firma zaoferuje także akcesoria dla motocyklistów, które będą pasowały do jego charakteru. Według plotek model Himalayan to motocykl typu dual sport z 1-cylindrowym silnikiem o pojemności 400-500cc, który ma wprowadzić producenta na nową droge rozwoju. 

Przy motocyklu pracuje prawdopodobnie Pierre Terblansh, który obecnie jest pracownikiem Royal Enfield. Ten znakomity designer przez lata projektował motocykle dla najlepszych - między innymi Cagivy czy Ducati. Czekamy więc z niecierpliwością na więcej informacji na temat nowego modelu.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)