Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

MV Agusta kończy z 3-cylindrówkami. Firma pracuje nad nową generacją silników 4-cylindrowych

Wysłany 20 kwiecień 2015 10:04 przez Komentarze: 0

Podczas oficjalnej prezentacji Turismo Veloce 800 CEO firmy MV Agusta - Giovanni Castiglioni - wyjawił że jest to ostatni motocykl bazujący na 3-cylindrowym silniku. Firma ma już 3-cylindrowe silniki w każdym segmencie, jednak nowe generacje tych motocykli będą prawdopodobnie wyposażone w jednostki 4-cylindrowe.

Giovanni Castiglioni zasugerował także że strategia wprowadzania nowych silników byłaby podobna do tej jaką firma zastosowała w silnikach 3-cylindrowych - pierwszym motocyklem wyposażonym w nową generacje 4-cylindrowego silnika byłaby MV Agusta F4, a następnie pojawiłyb się on w pozostałych modelach jak Brutale czy wspomniany na początku Tourismo Veloce. Konstrukcja silnika w modelu F4 sięga roku 2006, dlatego firma chce poczynić większe zmiany w swoich modelach. Przypuszczalną datą wprowadzenia nowych silników jest 2016 rok, a według plotek Mv Agusta F4 z nowym silnikiem miałaby być zaprezentowana jeszcze w tym roku na targach EICMA 2015.















Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
Drzewo



Aktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe




Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida




Wybrane ofertyze sklepu



Dołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)