Mamy już 12562 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Szczecin: Buspas dla motocyklistów oraz specjalne motocyklowe parkingi

Wysłany 27 kwiecień 2015 10:04 przez Komentarze: 0


Jakiś czas temu informowaliśmy, że motocykliści skupieni wokół Szczecińskiego forum  - Moto Fanatyk - walczą o udostępnienie buspasów dla motocykli w swoim mieście. Starania Szczecińskich motocyklistów były bardzo skutecznie, bo od ostatniej soboty(25.4.2015) w Szczecinie został uwolniony pierwszy buspas.

Motocykliści mogą korzystać legalnie z buspasu na ul. Arkońskiej. Zmiany w organizacji ruchu są na na razie tymczasowe i będą obowiązywać przez rok - jeśli rozwiązanie sprawdzi się to zmiany te wejdą na stałe. Oprócz buspasów Szczecin wydzieli w niektórych miejsach specjalne parkingi tylko dla motocykli - pierwszy już powstał i znajduje się na placu Żołnierza między ul. Matejki i Wyzwolenia. Brawo Szczecin! Popieramy każdą tego typu inicjatywę.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)