Mamy już 13070 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

To już pewne! Powstanie tor motocyklowo-samochodowy w Krakowie

Wysłany 06 lipiec 2015 13:07 przez Komentarze: 5


To już oficjalnie - stało się! W Krakowie powstanie tor motocyklowo-samochodowy, którego budowa zostanie sfinansowana z budżetu obywatylskiego. Za pierwszym razem nie udało się, natomiast motocykliści z Krakowa mocno się zmobilizowali przy drugim podejściu i projekt nr. 25 uzyskał aż 22473 punkty. Dla porównania drugi projekt uzyskał połowę mniej punktów. 

Inwestycja będzie w całości sfinansowana z budżetu obywatelskiego i zakłada budowę toru wraz z placem manewrowym dedykowanego motocyklistom oraz kierowcom samochodów chcącym podnosić swoje umiejętności jazdy. Będzie to pierwszy tego typu obiekt w województwie Małopolskim. Szacowany koszt jego budowy został określony na 3 miliony złotych, a jego budowa powinna ruszyć już w przyszłym roku. Wierzyliście że się uda? 

Wyniki głosowania możecie zobaczyć pod tym adresem:

http://www.bip.krakow.pl/index.php?dok_id=26211&zid=3576


Mirek
NIE DO WIARY! :D Lekcje angielskiego przegrały z torem motocyklowym :D Szacun dla bikerów z Krakowa - pokazują że wszystko można jeśli jest się zorganizowanym. BRAWO! BRAWO i jeszcze raz BRAWO!

Miś
W-wa zazdrości. Wpadniemy na gościnne występy :) U nas tor jest 1000 w kolejności po kolejnych pomnikach, siedzibach, centrach handlowych, biurowcach itd, itp.

Edmund
Wawa nie ma jeszcze tak źle - w miare blisko do Poznania i na tor w Jastrzębiu. Na południu Polski to dopiero jest lipa z torami.

Jastrzab
Jastrzab to nie tor jak w tytule lub w Poznaniu. Szacun dla Krk!

KarolGie
...właśnie ostatnio dyskutowaliśmy ze znajomymi, że takie wielkie było poruszenie gdy projekt przeszedł dalej, a teraz cisza... Jutro się nie dzieje, a przynajmniej nic nie słychać. Wiadomo czy coś ruszyło się dalej?


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)