Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Magazyn Young Machine zdradza design nowych GSX-Rów 250 i 1000?

Wysłany 28 lipiec 2015 12:07 przez Komentarze: 1


Japoński magazyn Young Machine opublikował na okładce ostatniego numeru rendery dwóch sportowych motocykli Suzuki - GSX-R250, który w Indiach miałby zadebiutować pod nazwą Gixxer 250 oraz długo wyczekiwanego GSX-Ra 1000.

Już od pewnego czasu pojawiają się raporty o tym, że Suzuki pracuje nad nowym motocyklem sportowym o pojemności 250cc, a na większego GSX-Ra 1000 czekamy już od dłuższego czasu, więc informacje o tym że w przyszłym roku zobaczymy dwa modele "sportów" z Hamamatsu wydają się być bardzo prawdopodobne. 

Ostatnie plotki na temat GSX-Ra 1000 mówią że jego silnik wyposażony będzie w zmienne fazy rozrządu, a jak wynika z informacji pochodzących z serwis zigwheels.com, który jako pierwszy opublikował informacje o nowym GSX-Rze 250 dowiadujemz się, że jego mniejszy brat R250 napędzany byłyby jednocylindrowym silnikiem. Ma to obniżyć koszty wytwarzania i wpłynąc na konkurencyjność modelu. 

Nowy silnik projektowany miałby być w Indiach pod nadzorem inżynierów z głównej siedziby Suzuki. Suzuki  GSX-R 250 miałby mieć 6-biegową skrzynie biegów i osiągać moc od 25 do 28 KM. Koncepcyjną wersje mielibyśmy zobaczyć na targach Auto Expo w Delhi, a ukończenie fazy rozwojowej miałoby potrwać jeszcze ponad rok, co oznacza że motocykl pojawiłby się na rynku pod koniec 2016.

Niestety nie wiemy czy wizje Young Machine są tylko wymysłem grafików czy może magazyn dotarł do źródeł Suzuki i faktycznie nowe sporty od Suzuki będą wyglądały tak jak na okładce. 


Marcin
Szału nie ma :)


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)