Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Czech TT Horice IRRC 2015, czyli czeskie TT w Horicach po raz drugi

Wysłany 21 sierpień 2015 18:08 przez Komentarze: 1Już w ten weekend 22 i 23 sierpnia 2015 w czeskiej miejscowości Horice na tym samym torze ulicznym, na którym odbywa się legendarny już wyścig TT: 300 Zatacek Gustava Havla wystartuje nie mniej emocjonująca impreza Czech TT Horice IRRC 2015.

Zawody te są częścią Międzynarodowych Mistrzostw Wyścigów Drogowych(IRRC: International Road Racing Championship), a ich organizatorem jest AMK Horice. Impreza kojarzyła się niegdyś głównie z weteranami, ale od czasu gdy zawody te należą do kalendarza IRRC w zawodach biorą udział także współczesne motocykle klasy superbike. 

Treningi przed zawodami startują 22 sierpnia, natomiast same wyścigi dzień później. Więcej informacji na temat tej imprezy znajdziecie na oficjalnej stronie: http://www.amkhorice.cz/cz/

martin brueck
when will be the czech tt in 2016?


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)