Mamy już 13070 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kawasaki pokazuje szkice turbodoładowanego S2 na Tokyo Motor Show

Wysłany 28 październik 2015 08:10 przez Komentarze: 0


Od pewnego czasu krążą plotki, że Kawasaki chce stworzyć nowy turbodoładowany model - pisaliśmy już o zastrzeżeniu nazwy S2, a teraz koncern z Akashi pokazał nam render nowego modelu oraz jego silnika przed targami Tokyo Motor Show.

Motocykl kryje się pod kodową nazwą SC01(Super Charger) - nie wiemy jeszcze jaka będzie pojemność 4-cylindrowej jednostki, ale pierwsze plotki na temat modelu S2 mówiły o 650cc. Motocykl zadebiutować ma na rynku w 2017 roku i być znacznie mniej radykalny od H2. Kawasaki określiło silnik jako - balanced supercharger, a więc skierowany nie tylko dla motocyklistów szukających najwyższych osiągów. Na pewno kompresor pozwoli na ulepszenie charakterystyki oddawania mocy oraz poprawi ekonomikę motocykl.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)