Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Honda odświeża CB500S i NC750S: Oficjalna premiera na EICMA 2015

Wysłany 09 listopad 2015 16:11 przez Komentarze: 0

Po przedstawieniu przez Honde zaktualizowanych modeli NC750X oraz CB500X na Tokio Motor Show, było niemal pewne że Japończycy wkrótce pokażą zaktualizowane szosowe wersje tych motocykli i tak się właśnie dzieje.

Honda przedstawiła właśnie odświeżone CB500S oraz NC750S, które zadebiutują już za tydzień na targach motoryzacyjnych EICMA2015. Zmiany są podbobne do tych, które przeszły motocykle z rodziny X - mamy więc bardziej agresywnie linie nadwozia, diodowe lampy z przodu i z tyłu, a także przednie widelce z regulacją naprężenia wstępnego oraz regulację klamki hamulca. Nowy większy bak w modelu CB500S będzie oferował pojemność 16,7L. CB500S otrzyma także nowy lżejszy tłumik, a silnik będzie spełniać normę emisji spalin EURO4.
Jeśli chodzi o model NC750S- tutaj ulepszona została przekładnia DCT, która oferować  będzie 3 tryby dla trybu sportowego S - dokładnie tak jak w NC750X. Pojawi się także opcja wyboru podświetlenia zegarów, lampy LEDowe. Oficjalne zdjęcia nowych motocykli pojawią się przy okazji premiery na targach EICMA 2015.

 Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)