Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Ducati Multistrada 1200 w wersji Enduro oficjalnie zaprezentowana przed targami EICMA 2015

Wysłany 16 listopad 2015 18:11 przez Komentarze: 0

Oto ciąg dalszy gorących nowości z konferencji Ducati. Jedną z ważniejszych nowości na 2016 rok będzie nowa Multistrada 1200 Enduro, czyli motocykl dla osób których jazda wyłącznie po asfalcie to nuda.

Szef Ducati - Claudio Domenicali powiedział: "Nowa Multistrada Enduro 1200 jest produktem, którego tak naprawdę nigdy nie mieliśmy w naszej ofercie. Jest to motocykl, który został opracowany, aby poradzić sobie z ekstremalnymi sytuacjami i z którym można marzyć o pokonywaniu każdego terenu. Nazywamy to dzikim stylem Ducati."

Na pierwszy rzut oka nowa Multistrada 1200 Enduro wygląda podobnie, ale po bliższym przyjrzeniu się widać kilka istotnych różnic. Najważniejszą z nich jest zastosowanie kół szprychowych - ponadto przednie koło zostało powiększone z 17 do 19 cali, co poprawi w znaczącym stopniu terenowe aspiracje nowej Multistrada. Tylna opona w rozmiarze 190/55 została zastąpiona przez oponę 170/60-17. 

Zamiast efektywnie wyglądającego monowahacza Ducati zastosowało tradycyjny wahacz dwuramienny. Pojawiła się także osłona miski olejowej oraz pojedynczą końcówke wydechowa. Wśród innych istotnych zmian jest zwiększenie zbiornika paliwa do 30L oraz zmiana jego kształu. Skok zawieszenia pozostał taki sam jak w wersji drogowej i jest wynosi 200mm, jednak samo zawieszenie zostało przystosowane do jazdy w terenie - jest teraz znacznie bardziej miękkie. Prześwit jest 31mm wyższy niż w wersji na drogowej. 

Nabywca Multistrady w wersji Enduro będzie mógł wybierać wśród czterech wariantów wyposażenia: turystycznego, sportowego, miejskiego oraz enduro. Motocykl w ersji gotowej do jazdy waży 234kg i dostępny będzie w trzech kolorach: Phantom gray, białym i Ducati Star Red. Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)