NOWOŚĆ SEGURA Dorian 2

NOWOŚĆ Alpinestars Faster 4

NOWOŚĆ IXON Mirage Airflow Lady

NOWOŚĆ IXON Bull 2 Air

NOWOŚĆ Brubeck Extreme Merino

NOWOŚĆ Alpinestars Boulder Gore-Tex®

NOWOŚĆ Oxford Continental Waterproof
10
OPINIA Crash pady Rosa

NOWOŚĆ IXON Lady GHOST WP

NOWOŚĆ IXON Odin

NOWOŚĆ Fly Racing Kinetic 2026
Mamy już 25406 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nowa limitowana MV Agusta F3 800 AGO już oficjalnie

Wysłany 18 kwiecień 2014 10:04 przez Komentarze: 0

F3 800 AGO to limpitowana wyścigowa replika, która będzie wyprodukowana tylko w 300 egzemplarzach na całym świecie. Jest hołdem dla piętnastokrotnego motocyklowego mistrza świata Giacomo Agostini. Każdy motocykl z limitowanej wersji AGO będzie miał osobisty podpis Giacomo na baku.

Motocykl wyróżnia się przepięknym trójkolorowym malowaniem, wieloma elementami z carbonu oraz kutymi felgami z aluminium. Waga motocykla na sucho to 170kg. Cena motocykla ma wynosić 24 tys. Euro. 









MV Agusta F3 800 AGO















Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
Drzewo



Aktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe




Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida




Wybrane ofertyze sklepu



Dołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)