NOWOŚĆ FOX Dirtpaw 2025

NOWOŚĆ RST Wind Block

NOWOŚĆ Ozone Colt

NOWOŚĆ RST K-sport

NOWOŚĆ Ochraniacz Klatki Piersiowej Held D3O Racing

NOWOŚĆ Slidery Kolan Held Action
9
OPINIA Arai Chaser-X

NOWOŚĆ Held Tamarack

NOWOŚĆ Held Tamarack

NOWOŚĆ Held Zorro SLIM / Stocky

NOWOŚĆ Held Titan XR2
Mamy już 25338 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Honda Hawk 11 zadebiutuje wkrótce na targach Osaka Motorcycle Show 2022

Wysłany 28 luty 2022 19:02 przez Komentarze: 0


Honda wprowadza kolejny model oparty na silniku Africa Twin. Będzie on zaprezentowany na targach Osaka Motor Show, które wystartują 19 marca. Model Honda Hawk 11 będzie sportowym motocyklem retro z pół-owiewką.

Jeśli chodzi o serce motocykla, nic nie powinno być zaskoczenia - będzie to jednostka znana między innymi z Africa Twin 1100. W dużym enduro oraz w turystycznym NT 1100 mamy ten sam silnik o pojemności 1084 cm3, który  osiąga moc 102 KM i 105 Nm momentu obrotowego, w Cruiserze Rebel 1100 silnik osiąga nieco mniejszą moc 88 KM. Hawk powinien co przynajmniej dogonić Africa Twin i NT. 



Jeśli chodzi o podwozie, spodziewamy się konfiguracji, która jest również stosowana w NT 1100 - z  kołem 120/70 z przodu i oponą 180/55 z tyłu, każda na 17-calowej obręczy, w podwoziu przystosowanym do jazdy szosowej. Sam pakiet napędowy dopuszcza wersję ze skrzynią DCT, ale nie pasuje on do sportowego motocykla ulicznego, ale kto wie na co zdecyduje się Honda.

Motocykl będzie wyposażony w klasyczne tylne podwójne amortyzatory. Przód z widelcem Upside-down z radialnymi zaciskami monoblokowymi Nissin. Ogólnie rzecz biorąc, Hawk będzie bazował na koncepcyjnym CB4 Interceptor widzianym na targach EICMA 2017 i zastąpić ma model CB1100. Jak Wam się podoba ten następca?
















Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
Drzewo



Aktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe




Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida




Wybrane ofertyze sklepu



Dołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)