9
OPINIA HONDA NC750X
9
OPINIA Oneal Sierra Adventure
6
OPINIA Suzuki GSF 600 Bandit 2000-2004
10
OPINIA Sena Spider ST1 MESH
10
OPINIA Wydechy XRAV Motorsports

NOWOŚĆ WANDA SR34
9
OPINIA Arai Chaser-X
5
OPINIA Rukka Airium

NOWOŚĆ Shima BULLET 2.0

NOWOŚĆ Seca AXIS Mesh II Lady

NOWOŚĆ HUSAR Athene
Mamy już 25076 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Airoh GP500 Louis Capirossi - Replika kasku znakomitego włoskiego zawodnika

Wysłany 04 luty 2015 09:02 przez Komentarze: 0

Firma Airoh postanowiła wydać kask w hołdzie znakomitemu włoskiemu zawodnikowi Louisowi Capirossi - zdobył on dwukrotnie mistrzostwo świata w klasie 125cc, przy czym po raz pierwszy sięgnął po nie w wieku 17 lat jako najmłodszy zawodnik który tego dokonał.

Do tej pory wyczynu Louisa nie powtórzył jeszcze żaden inny motocyklista. Louis "Capirex" Capirossi zdobył także mistrzostwo Świata w klasie 250cc oraz znakomicie radził sobie w MotoGP aż do 2011 roku, kiedy to zakończył kariere w wyścigach motocyklowych.  Firma Airoh postanowiła uczcić dokonania swojego rodaka limitowanym malowaniem na którego skorupie znalazł się numer 65 oraz nick Capirex.  Pod względem technicznym jest model GP500, a więc najwyższy sportowy model tej firmy dostępny w 3 różnych rozmiarach skorupy, z bardzo wydajną wentylacją oraz sportowym zapięciem DD.
























Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
Drzewo



Aktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe




Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida




Wybrane ofertyze sklepu



Dołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)