NOWOŚĆ ACERBIS X-Strong

NOWOŚĆ Rejestrator motocyklowy Mio MiVue M760D

NOWOŚĆ Macna Combat
9
OPINIA Shark Skwal
9
OPINIA MT Blade 2
10
OPINIA LMX RFZ Elite S 150cc Pit Bike

NOWOŚĆ Honda CMX 1100 Rebel

NOWOŚĆ Yamaha R6 Race

NOWOŚĆ Plecak Shima AYRO

NOWOŚĆ Adrenaline Pyramid 2.0 PPE

NOWOŚĆ IXS Orca Evo
Mamy już 18307 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Bosch zaprezentował system mySpin dla motocykli. BMW jako pierwsze użyje go w motocykl

Wysłany 20 listopad 2020 14:11 przez Komentarze: 1

Firma Bosch zaprezentowała nowy 10,25-calowy wyświetlacz TFT z technologią dzielonego ekranu do motocykli. Nowy ekran wyświetla jednocześnie informacje nawigacyjne i mapy nawigacyjne, nie dzieląc przy tym uwagi kierowcy. 

Oprócz nowego kolorowego wyświetlacza TFT firma Bosch wprowadziła również w pełni zintegrowaną aplikację dla smartfonów o nazwie mySPIN. Aplikacja ta będzie pokazywać zawartość smartfonu na wyświetlaczu motocykla. Według firmy Bosch, ankieta przeprowadzona wśród 2600 motocyklistów wykazała, że ośmiu na dziesięciu motocyklistów z zadowoleniem przyjęłoby tę nową technologię.Szeroki 10,25-calowy wyświetlacz TFT pokazuje najważniejsze rzeczy nie odwracając uwagi motocyklisty. Użytkownicy mogą sami decydować, co chcą widzieć na ekranie, a wszystko to może być kontrolowane z kierownicy. Na podzielonym ekranie ciągle wyświetlane są kluczowe wskaźniki, takie jak prędkość i ostrzeżenia.

Nowy system mySpin zadebiutuje w przyszłym roku po raz pierwszy wraz z motocyklem BMW. Ducati i Kawasaki także zaprezentują motocykle z systemem mySPIN. 


Rewers
Zastanawia mnie jedno - czy ten system będzie mógł działać samodzielnie? Np. po podłączeniu do wtyczki OBD2 w motocyklu, który nie ma MySpin mógłbym go zainstalować jako alternatywa dla nawigacji.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)