3
OPINIA Shima Strato
8
OPINIA Richa Airstream-X
6
OPINIA Shima Solid PRO
10
OPINIA Spidi Allroad H2Out
9
OPINIA Honda NC750X DCT
9
OPINIA Royal Enfield Classic 350
9
OPINIA Royal Enfield Classic 350
10
OPINIA Course Raider 2.0
10
OPINIA Course Raider 2.0
10
OPINIA Suzuki GSX 750F GSXF 1998-2006
10
OPINIA SCORPION EXO-520 EVO AIR
Mamy już 24992 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Ducati Desmosedici GP15 oficjalnie przedstawione - pierwsze testy już wkrótce w Sepang

Wysłany 16 luty 2015 20:02 przez Komentarze: 0


Dzisiaj w fabryce Borgo Panigale w Bolonii odbyła się oficjalna premiera najnowszego prototypu Desmosedici GP15, czyli motocykla na którym fabryczny zespół Ducati będzie rywalizować w obecnym sezonie MotoGP 2015.

Oczywiście podczas oficjalnej prezentacji nie mogło zabraknąć Andrea Yannone i Andrea Dovizioso. Oficjalny debiut na torze będzie miał miejsce podczas testów w Sepang, które odbędą się w przyszłym tygodniu. Gigi Dallinem, szef Ducati Corse powiedział: "W GP15  większość komponentów jest nowych, tak więc mówimy o rewolucji w pełnym tego słowa znaczeniu". Nowy GP 15 jest bardziej zwarty i kompaktowy, posiada także nowy silnik. Oto więcej zdjęć oraz film przygotowany przez Ducati.






















Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
Drzewo



Aktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe




Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida




Wybrane ofertyze sklepu



Dołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)