Forum moto-opinie.info
Ostatnie newsy
  Dołącz do nas na facebooku

Bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)

Eazi Grip


01-17-2019, 21:03:12
Profil użytkownika

stachu956
Wyślij PW
Siema, uzywa ktos Eazi Gripow? jak sie z tym jezdzi? Oplaca sie to kupowac? I czy naprawde zdarza sie ze niszcza odziez motocyklowa? pozdro

01-18-2019, 11:05:51
Gość

Gość(Mariusz)
Sam nie używam, ale zastanawiałem się nad kupnem. Popytałem kolege, który przez większość sezonu lata po torach i dowiedziałem się, że na ulice nie ma po co kupować. Jeśli latasz po torze to na pewno jest poprawa w zakrętach, ale na ulicy nie zrobi to żadnej różnicy.

01-20-2019, 02:34:43
Mam wersję \"Pro\".

\"czy naprawde zdarza sie ze niszcza odziez motocyklowa?\"
Tak. Jeansy wycierają się intensywnie. Skórzany kombinezon ma po jednym sezonie (aczkolwiek rzadko poza torem, więc nie eksploatowany 24/7) lekki ślad. Raczej nie obawiam się o przetarcie skóry na wylot w najbliższych latach.

\"Jeśli latasz po torze to na pewno jest poprawa w zakrętach, ale na ulicy nie zrobi to żadnej różnicy.\"
Niekoniecznie. Są motocykle, jak choćby Hornet, gdzie podczas jazdy kierowca notorycznie zsuwa się klejnotami rodowymi na bak. Fakt, że problem dotyczy głównie jazdy w jeansach, a te znów się wycierają od gripów... Nie znalazłem jeszcze idealnego rozwiązania tej kwestii, ale ciągle szukam. Jedną z opcji są gładkie Stompgripy, ale nie mam pewności, czy guma sama w sobie nie będzie ścierać jeansu, inną coś w rodzaju pokrowca na bak (Bagster), który powinien zapewnić większe tarcie, niż lakier.

01-21-2019, 09:36:10
Gość

Gość(Ktoś)
Wszystko zależy od tego jak jeździsz - jeśli turystycznie jak większość z jajami na baku to nie odczujesz różnicy. Jeśli wiesz co to jest prawidłowy dosiad, zostawiasz miejsce między bakiem i siedzeniem i wiesz z czym to się je - na pewno stomp grip jest pomocny. Co do niszczenia odzieży - to już kwestia tanich stomp gripów. Te lepsze i niestety droższe jakoś nie powodują uszkodzeń na spodniach.Dodaj odpowiedź

Szybka odpowiedź
Wysyłasz jako gość Dostępne opcje: LogowanieLogowanie RejestracjaRejestracja
Przepisz kod kod :  
Twój nick/nazwa wyświetlana

WiadomośćWięcej...