Forum moto-opinie.info
Ostatnie newsy
  Dołącz do nas na facebooku

Bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)

Usunięcie komentarzy trolla internetowego.


07-16-2021, 23:50:13
Gość

Gość(Maras84)
Prośba do administrator by usunął ostatnie oceny 4 interkomów pewnego trolla ,który psuje opinię o tych produktach. Wpis i ocena jest jednakowa do wszystkich produktów ,że zepsuł się 2 dnia na tyg wypadzie. Nie wiem co ten dzban chce osiągnąć ,ale takie coś jest karalne i nie powinno mieć tu miejsca . Pozdrawiam Lwg.

07-17-2021, 14:45:58
Gość

Gość(Zirytowany klient)
Tak, komentarz jest w różnych miejscach bo dotyczy głównie waszej obsługi serwisowej i wydaje mi się że ludzie powinni wiedzieć jak traktujecie klientów po zakupie. Reklamacja jest załatwiana fatalnie, sprzęt psuje się po 2 dniach i trzeba czekać 3 tygodnie na wymianę baterii.Do dziś nie mam interkomu przez co jeden wyjazd miałem bez interkomu, a drugi musiałem przełożyć. Zajmijcie się poprawą standardów obsługi to ludzie nie będą wam pisać negatywnych komentarzy. Wypraszam sobie też nazywanie mnie "trolem"

07-18-2021, 18:58:16
Gość

Gość(Maras84)
Akurat nie mam nic wspólnego z tymi produktami ,ale takie wystawianie oceny jest bezsensu . Ocenić jeden model ten co się zepsuł i podaj namiary na serwis który leci w kulki. I to jest rzetelna ocena produktu dająca innym informacje na temat tego sprzętu.Dodaj odpowiedź

Szybka odpowiedź
Wysyłasz jako gość Dostępne opcje: LogowanieLogowanie RejestracjaRejestracja
Przepisz kod kod :  
Twój nick/nazwa wyświetlana

WiadomośćWięcej...