Forum moto-opinie.info
Ostatnie newsy
  Dołącz do nas na facebooku

Bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)

Czy kobiety lecą na motocyklistów?


02-15-2022, 10:51:22
Gość

Gość(aidan)
Siemka...

Czy też macie tak, że w dużym skrócie i bez zbędnego rozgadywania się - kobiety lecą na na motocyklistów Opowiadajcie jak to u was wyglada

02-15-2022, 13:21:57
Gość

Gość(Gość)
Kobiety nie lecą na motocyklistów - kobiety lecą na atrakcyjnych kolesi 😂 Zrobiłem kiedyś eksperyment na Tinderze - dałem na główne zdjęcie siebie na motocyklu sportowym żeby był odpowiedni lans. Nie było więcej matchy, więc olałem i usunąłem zdjęcie 🙂 Poza atrakcyjnym wyglądem kasa jest elementem przyciągającym laski - bardziej drogi samochód niż motocykl. Teraz każdy wie że "ścigacza" kupisz za 20 tys w cenie Passata.

02-16-2022, 09:10:46
Gość

Gość(eees)
Jeśli chcesz mieć wieksze branie to polecam feromony. Przetestowałem kilka rodzajów. Dużo zależy od tego jakie kupisz bo jeśli będzie to jakaś tanizna z allegro to raczej nie masz się co nastawiać na to, ze złapiesz na to kogoś. Dobre feromony swoje kosztują. Ale przynajmniej mają w sobie środki, które naśladują ludzkie feromony.

02-16-2022, 11:41:54
Gość

Gość(Aidan)
Trochę w tym czasie po googlowałem i znalazłem taki produkt jak feromony Love Desire. I właśnie nad nimi się zastanawiam.

02-16-2022, 12:10:03
Gość

Gość(Ktoś)
Jak ktoś wierzy w feromony to jest debilem 😂 Akurat znam gościa, który to kupował - efekt mniej niż zero. Patrz mój pierwszy post - laski lecą na kase i na wygląd, jest też kilka rozsądniejszych, ale to promil wśród wszystkich.

02-16-2022, 22:56:09
Gość

Gość(Robert)
Gość napisał:

Kobiety nie lecą na motocyklistów - kobiety lecą na atrakcyjnych kolesi 😂 Zrobiłem kiedyś eksperyment na Tinderze - dałem na główne zdjęcie siebie na motocyklu sportowym żeby był odpowiedni lans. Nie było więcej matchy, więc olałem i usunąłem zdjęcie 🙂 Poza atrakcyjnym wyglądem kasa jest elementem przyciągającym laski - bardziej drogi samochód niż motocykl. Teraz każdy wie że \"ścigacza\" kupisz za 20 tys w cenie Passata.


Motocykle tez mogą być drogie - takie Panigale kosztuje ponad 100 000 PLNDodaj odpowiedź

Szybka odpowiedź
Wysyłasz jako gość Dostępne opcje: LogowanieLogowanie RejestracjaRejestracja
Przepisz kod kod :  
Twój nick/nazwa wyświetlana

WiadomośćWięcej...