Forum moto-opinie.info
Ostatnie newsy
  Dołącz do nas na facebooku

Bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)

!!!APEL!!!


06-23-2022, 22:19:32
Gość

Gość(QBR)
Apeluję do admina, żeby wyłączył możliwość pisania opinii o motocyklach. Nie mogę patrzeć co tu ludzie wypisują. Pisze taki opinię o 20-to letnim gównianym moto i daje 10*, no downy po prostu. Zero dystansu. Przejechał że 300 metrów i pisze jaki to cudowny motocykl. Jakby wsiadł na Moto typu panigale to by go chyba odwiezli w kaftanie całego osranego na oddział. LUDZIE: przejdź się chociaż 5cioma moto a potem się wypowiadaj! Zresztą nie ma rzeczy idealnych, kto daje Max punktów ten debil!!!

06-23-2022, 23:13:43
Ale dlaczego miałbym wyłączyć pisanie opinii, skoro to jest serwis z opiniami? 😅 Poza tym proponuję trochę ochłonąć, bo starszy motocykl to nie znaczy zły motocykl. Poza tym osoby, które szukają 20-letniego moto raczej nie będą rozważać alternatywnie Panigale. No i jeszcze jest jest taka kwestia, że ktoś stwierdzi, że Panigale to gówno, bo przecież nie da się latać po szutrach albo nie zapakuje się w podróż po Europie, bo za mały, to co wtedy? Też nie może pisać opinii?

Sam dałem 10 Hornetowi 900. Tak, jeździłem znacznie lepszymi motocyklami - lepiej prowadzącymi się, lżejszymi, mocniejszymi i co...? Myślisz że czyste dane techniczne są wyznacznikiem oceny? Liczy się ogólny fan z jazdy i banan na pysku, lubię ten motocykl, nawet ma u mnie dożywocie i dla mnie ma 10/10 i już Mam prawo do takiej opinii, bo to nie jest suchy test, ale moje subiektywne zdanie na temat tego moto i ja je uwielbiam. Dla mnie wyznacznikiem dobrego motocykla nie jest jego cena albo suche właściwości jezdne. Tym samym można by przyjąć, że wszystkie cruisery są o dupe rozbić, bo w końcu nie skręcają 😁 Świat jest różnorodny, każdy szuka w motocyklu co innego, każdy ma prawo do swojej oceny.

06-24-2022, 08:45:10
Gość

Gość(QBR)
Pozwoliłem sobie na małą prowokację zwracając się do admina. Post jest skierowany do autorów opinii. Apeluję o więcej dystansu. I nie chodzi o to kogo na co stać. Mnie też nie stać na panigale. Ale, dla przykładu, 10 gwiazdek dla. V-stroma, motocykla który nie hamuje jest nieporozumieniem. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, i ja to rozumiem. Ale takie opinie są według mnie bezwartosciowe. To powinien być portal z opiniami a nie z zachwytami nad tym co się posiada. Sam napisałem kilka opinii, i starałem się skupić na obiektywnych cechach a nie nad tym jak mi fajnie.
LwG

06-24-2022, 10:11:35
QBR napisał:

Pozwoliłem sobie na małą prowokację zwracając się do admina.


Chyba udana 😅

QBR napisał:

Post jest skierowany do autorów opinii. Apeluję o więcej dystansu. I nie chodzi o to kogo na co stać. Mnie też nie stać na panigale. Ale, dla przykładu, 10 gwiazdek dla. V-stroma, motocykla który nie hamuje jest nieporozumieniem. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma, i ja to rozumiem. Ale takie opinie są według mnie bezwartosciowe.


Wiem o co chodzi, ale niestety większośc ludzi jest subiektywna w stosunku do swoich motocykli, ale też innych rzeczy jakie posiadają. Oczywiście wśród takich wychwalnych opinii pojawiają się rzetelne i obiektywne Też staram się być obiektywny w ocenach i pisać to co mi się nie podoba w danym motocyklu.

QBR napisał:

To powinien być portal z opiniami a nie z zachwytami nad tym co się posiada. Sam napisałem kilka opinii, i starałem się skupić na obiektywnych cechach a nie nad tym jak mi fajnie.
LwG


No czyli jest ktoś, kto pisze obiektywnie 😁Też wolałbym żeby więcej tego typu opinii się pojawiało, ale chyba kijem wisły nie zawrócimy 😁 Wiadomo że jakiś odsetek takich opinii będzie i nie da się z tym za bardzo walczyć :/ Trzeba się cieszyć z tych "konkretnych", które się pojawiają, a nie jest ich mało.Dodaj odpowiedź

Szybka odpowiedź
Wysyłasz jako gość Dostępne opcje: LogowanieLogowanie RejestracjaRejestracja
Przepisz kod kod :  
Twój nick/nazwa wyświetlana

WiadomośćWięcej...