Forum moto-opinie.info
Ostatnie newsy
  Dołącz do nas na facebooku

Bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)

Aplikacja do nauki testów na egzamin na prawo jazdy


12-14-2022, 16:07:47
Gość

Gość(tmp78)
Cześć,

Stworzyłem mobilną aplikację do nauki testów na egzamin na prawo jazdy.

ELKA Egzamin na Prawo Jazdy- dostępna na smartfony Android pod adresem https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.tmpsoft.elka_prawo_jazdy (wersja na iOS pojawi się niedługo).

Chciałem zachęcić z jednej strony do korzystania, a z drugiej poprosić o pomoc w ocenie i wykryciu ewentualnych błędów, zaproponowaniu brakujących funkcji.

Aplikacja jest obecnie zupełnie darmowa i tak pozostanie przez minimum najbliższe 4 miesiące. W przyszłości prawdopodobnie będą jakieś opłaty, ale tylko za część dotyczącą nauki. Symulację egzaminu zawsze będzie można przeprowadzić za darmo (możliwe, że będą jakieś ograniczenia, np. tylko trzy egzaminy dziennie).

Aplikacja zawiera pełną bazę materiałów ze wszystkimi udostępnionymi przez Ministerstwo Infrastruktury pytaniami. Kompletny materiał dla każdej kategorii prawa jazdy: AM, A1, A2, A, B1, B, C1, C, D1, D, PT, T. Wierna symulacja egzaminu, tryb nauki i szczegółowe statystyki. Wszystko dostępne offline (również zdjęcia i filmiki do pytań, przy czym filmiki po instalacji aplikacji trzeba ściągnąć w menu aplikacji), bez potrzeby korzystania z Internetu.

Kluczowe funkcje:
NAUKA. Ucz się z Elką do egzaminu na prawo jazdy. Zapoznaj się z wszystkimi udostępnionymi przez ministerstwo pytaniami. Skorzystaj z pomocy algorytmu, który oceni Twoją znajomość pytań i wyznaczy powtórki.
EGZAMIN. Podejdź z Elką do symulacji państwowego egzaminu. Pełna ministerialna baza pytań, wszystkie kategorie, wierna symulacja egzaminu. Sprawdź, czy jesteś przygotowany.
STATYSTYKI. Śledź na bieżąco swoje postępy dzięki statystykom. Przeglądaj: liczbę udzielonych odpowiedzi z podziałem na złe, dobre i pominięte, liczbę egzaminów z podziałem na zdane i oblane, ocenę znajomości pytań i inne.
PERSONALIZACJA. Dostosuj oprogramowanie do swoich potrzeb. Wybierz kategorie prawa jazdy, do egzaminu z których chcesz opanować materiał, opcjonalnie włącz tryb ciemny aplikacji, wybierz liczbę pytań do powtórki i inne.

Jeszcze raz zapraszam do korzystania:-)

Tomek.Dodaj odpowiedź

Szybka odpowiedź
Wysyłasz jako gość Dostępne opcje: LogowanieLogowanie RejestracjaRejestracja
Przepisz kod kod :  
Twój nick/nazwa wyświetlana

WiadomośćWięcej...