NOWOŚĆ KOVE 500X ADV

NOWOŚĆ KOVE 450 RR

NOWOŚĆ ALPINESTARS GP PLUS R V3 RIDEKNIT
8
OPINIA Daytona Spirit XCR

NOWOŚĆ CFMoto 450 MT

NOWOŚĆ Honda CB 650 R 2024-

NOWOŚĆ Honda CBR 650 R 2024-
10
OPINIA Crash pady Azarel PRO
5
OPINIA HJC I70

NOWOŚĆ TCX® Road Air

NOWOŚĆ UM Renegade Commando 125
Mamy już 22378 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy
Get it on Google Play Moto-Opinie w App Store
Opinie
Pytania i dyskusje
Filmy
Testy i recenzje
Dodaj opinie


Motocyklowy FAQ - Pytania i dyskusje



Zdjęcia przedmiotu

(Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

Ocena
użytkowników 
9.20 / 10

(Na podstawie 4 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE


Krótki opis produktu




Mycie wizjera na stacji paliw?




Gość
11
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Hej
Większość w tym Ja myje wizjer w tych wiadrach na stacjach - kupiłem nowy lustrzany wizjer i tak się zastanawiam czy robić to dalej? Czytałem że środki na bazie alkoholu szkodzą szybom motocyklowym - orientuje się ktoś czego używają na tych stacjach?

Odpowiedzi użytkowników
Darik
5
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Ja tam używam i nic się nie dzieje 💪😀 zawsze możesz kupić mały spray i po temacie 💪

Gość
2
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Też myje, ale się zastanawiam czy słusznie? Stary kask to miałem gdzieś ale nowa szyba może mi zmatowieć od tej chemii.

Niebo
4
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Czy dobrze rozumiem z tych wiader co inni szyby myją!!! Przecież tam kupa syfu jest, jak źle trafisz porysujesz szybkę i 100 parę zyla w plecy, ja tam chodzę do kibla ręcznik lekko zmocze i szyba wytarta, jak dłuższa jazda moczysz ręcznik kładziesz na wizjer idziesz zatankować, po wszystkim ściągasz ręcznik wycierasz nowym do sucha i czysta, zwłaszcza że szyby do kasków nowych kupionych max 3 lata temu zanikają, i kask na kwiatki

RAFDER1984
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Ja używam YAMALUBE VISOR & HELMET CLEANER. Mała buteleczka,zmieści się pod siedzeniem. Wystarczy spryskać chwilę odczekać przetrzeć i robactwa niema. Kupiliśmy z kolegą na spółkę starczyło na ponad sezon.

Gość
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Polecam czyścik oxforda - dałem 25 PLN i przydaje się bardzo :)

uzytkownik_VZP4R
0
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Przecież tam sama woda bez chemii

uzytkownik_VZP4R
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Przecież tam sama woda bez chemii

Kviatkow
2
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Ja też używam preparatu do czyszczenia wizjera w sprayu, jest mały więc wrzucam w zadupek i sobie lata ze mną cały czas 😊, przez sezon zużyłem może połowę i wiem, że mam preparat do tego przeznaczony i nie martwię się o syf na stacji 😏. Kupiłem na MotoOpinie za jakieś 25 zł - no to bez żartów... 😎

Kowal
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Ja mam sprawdzone rozwiązanie. Używam sprayu Motula do czyszczenia wizjera oraz nawilżonych husteczek do mycia szyb K2 Nuta. A wieczorem na noclegu mokry ręcznik papierowy, bądź papier toaletory na kask i po kilku minutach wszystko samo odchodzi.

Marcin1987
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Chusteczki nawilżane i na sucha mikrofibra :)

Dodaj swoją odpowiedź

Autor
Odpowiedź

Przepisz kod
kod