NOWOŚĆ Revit Mantis 2 H2O

NOWOŚĆ Revit Quantum 2 H2O

NOWOŚĆ Revit Vertical GTX
8
OPINIA Bajaj Dominar 400

NOWOŚĆ Revit Sand 4

NOWOŚĆ SPIDI G-Carbon C88

NOWOŚĆ Cardo Spirit HD

NOWOŚĆ Wolf Racer

NOWOŚĆ Licznik motogodzin Lotus Tachreset

NOWOŚĆ Wolf Pro-X

NOWOŚĆ RST Waterproof Rain Suit
Mamy już 20168 opinii o produktach motocyklowych!
Uchwyty GPS mocowania na motocykl
R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy
Get it on Google Play Moto-Opinie w App Store
Opinie
Pytania i dyskusje
Filmy
Testy i recenzje
Dodaj opinie


Motocyklowy FAQ - Pytania i dyskusjeZdjęcia przedmiotu

(Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć)

Ocena
użytkowników 
10.00 / 10

(Na podstawie 0 opinii)

+NAPISZ SWOJĄ OPINIE


Krótki opis produktu
Wasze doświadczenia z policją?
Gość
15
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Cześć

Jakie są Wasze doświadczenia z policją? Chodzi mi oczywiście o sytuacje o moto jakie mieliście albo oczywiście słyszeliście, bo wiadomo - nie ma co pod kim dołków kopać :) Tak więc dawajcie zmyślone lub zasłyszane historie ;)

Zacznę od siebie i powiem że ogólnie na moto jest w miarę OK - zdarzyły mi się przejawy bardzo fajnego zachowania policjantów. Kiedyś nie włączyłem świateł w moto i mijał mnie radiowóz - zamiast zatrzymywać i robić aferę zamrugali że nie mam świateł :) Pełna kulturka. Oczywiście wymyśliłem to sobie, bo nic takiego nie miało miejsca 😜

A jak to wygląda u Was? Tylko surowe kary czy czasem normalni gliniarze się czasem trafią?

Odpowiedzi użytkowników
CBR600RR
2
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Dolnośląskie - tak sobie 😂 Pare mandatów od grupy SPEED, jakieś zatrzymania i dowalanie się za podgiętą tablice - na szczęście bez problemów z dalszą jazdą. No i raz trafił się miły Pan policjant, który chciał pooglądać sobie moto bo też chciał kupić - jego pozdrawiam. Najgorsi są w nieoznakowanych radiowozach - z nimi nie pogadasz.

uzytkownik_XtVEW
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Doświadczenia mam dobre. Mówię o jeździe moto. Raz wyprzedzałem na ciągłej, zaskoczony policjant ściągnął mnie na pobocze. Okazało się że motocyklista i pogadaliśmy miło. Mandatu nie dostałem bo jak przyznał zaskoczyłem ich i nie na celowali suszarką 😂 Często mijają policjantów widzę uśmiech i groźne machanie lizakie 😝 lokalnie raz spodkałem dupska co dał mandat. W korku jechałem i i mijałem samochody, przekroczyłem linie ciągła. I ok, moja wina ale wmawiał mi że jechałem mega szybko itd. Jak to powiedział cisnienia nie wytrzymałem 😂 a ja gdy wyskoczył to nawet nie hamowałem by zjechać na pobocze. Więc ogólnie mam dobre doświadczenia.

Ktoś
4
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Ja miałem sytuację taką, jak jeszcze bez prawka wybrałem się na przejażdżkę kilka dni przed egzaminem, żeby podszlifować umiejętności. Jechałem lewym pasem ponad 170km/h na DK86 i nagle wyprzedza mnie policjant na motorze prawym pasem, jak tylko go zobaczyłem pierwsza myśl mam przejebane, ale ku mojemu zaskoczeniu policjant wyprzedzając mnie załączył sygnał z koguta machnął lewą, zjechał na lewy pas i pognał jeszcze szybciej niż ja.

Gość
2
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Widziałem jedną akcje jak na rozpoczęcie nie było oficjalnie obstawy, ale policja nie czepiała się gdy motocykliści blokowali przejazd skrzyżowań - nie jest to do końca legalne, motocykliści to nie grupa uprzywilejowana, ale jak jedzie grupa przez miasto i sama sobie blokuje ruch to nie było reakcji, a widziałem dwa radiowozy podczas przejazdu. Tak więc OK, tak trzymać :)

jezam
1
Głosy
Głos na plus
Głos na minus

Policjanci są w porządku. Z moich spotkań same pozytywy. Obstawy parad itp. na poziomie. Jadę, mijam się z motopolicjantami - LWG, odpowiadają 🙂 Pozdrawiam ich i motocykliści.👍👊

Dodaj swoją odpowiedź

Autor
Odpowiedź

Przepisz kod
kod